Системний маркетинг та просування брендів: Київ і Україна

Фундамент прибуткового бізнесу – це хороший продукт, вдалий маркетинг та завзятість. Якщо ж маркетинговій складовій не приділяється достатньо уваги, цінний продукт чи послуга можуть лишитися без уваги кінцевого споживача.

При чому, рекламні стратегії, до яких часто зводять усе поняття «маркетинг» цілком, не є першочерговим завданням у просуванні компанії.

Комплексний брендинг для виведення продукту на ринок – це послідовний алгоритм дій, що складається з видимих і неявних для користувачів кроків.

Все починається зі стратегії бренду, яка включає маркетингові дослідження, аудит торгової марки, аналіз ЦА, формулювання офера/УТП (унікальної торгової пропозиції) та пошуку вигідної відмінності від конкурентів.

Навіщо хорошому продукту потрібен маркетинг?

Спитайте себе: чим моя послуга чи торгова марка краща за десятки подібних в Україні?

Якщо відповідь – це найвища якість, унікальні властивості чи оперативна доставка, саме час звернутися до маркетологів КОМАНДА-А. Тому що в основі хороших продажів має знаходитися конкретна вигода, яку клієнт отримує від вашого продукту, а не загальне поняття.

Щоб проілюструвати важливість чіткого формулювання переваги бренду до його виведення на ринок, повернемося у ті часи, коли цигарки тільки з`являлися у світі.

Невелика рекламна агенція в Америці взялася за створення плакатів для Lucky Strike, коли всі ковбої палили Marlboro. Рекламісти придумали слоган: «Lucky Strike. Наші цигарки зі справжнього тютюну». І це речення буквально в один момент зробило компанію лідером ринку.

Конкуренти на чолі з Marlboro голосно обурювалися, що іхні цигарки також зроблені з тютюну, але ковбої тепер палили тільки Lucky Strike…

Ось чому так важливо, щоб ваша унікальна торгова пропозиція (УТП) не тільки існувала, а й була правильно сформульованою для клієнтів. Хочете, зробимо це разом?

Види маркетингових послуг від КОМАНДА-А

Рекламна агенція повного циклу КОМАНДА-А займається просуванням брендів від А до Я:

  • розробляємо фірмовий стиль компаній і торгових марок, включаючи підбір корпоративних кольорів, елементів дизайну та логотип в індивідуальному брендбуці;
  • створюємо неймінг: вибір назви для послуги, продукту, компанії;
  • формулюємо головні рекламні меседжі на основі даних краудмаркетингу (аудит бренду, УТП, аналіз конкурентів і цільової аудиторії);
  • складаємо контент-план, включаючи текстову та візуальну частину вашої маркетинг-кампанії: рекламні фото та відео;
  • вигадуємо точні слогани;
  • займаємося копірайтингом і SEO-текстами для вашого сайту;
  • підбираємо оптимальні канали зв`язку з ЦА, включаючи розміщення реклами в метро та на зовнішніх носіях під замовлення, а також надаємо комплексну послугу «інтернет-маркетинг»;
  • пишемо сценарії, знімаємо та монтуємо відео і фільми, робимо корпоративні фото для компаній.

Ми розробляємо індивідуальну маркетингову стратегію для кожного клієнта, в залежності від того, на якому етапі розвитку знаходиться бізнес. Детально про кожен з наших інструментів маркетингу – у відповідних розділах сайту.

Наші ціни на послуги формуються згідно з обраною тактикою просування. Деякі види робіт з розділу КОНТЕНТ потребують тісного контакту із замовником та доступні лише в Києві та області: Бровари, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Обухів і т. д.

Послуги з розділів сайту ПРОСУВАННЯ БРЕНДУ, БРЕНДБУК та КОНТЕНТ можна замовити за фіксованими цінами ПРАЙСУ в усіх містах України: Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Херсон, Полтава, Івано-Франківськ та інші.

Якщо у вашого бізнесу є потреба у впровадженні комплексного маркетингу, а також ви хочете отримати аудит бренду та індивідуальну комерційну пропозицію безкоштовно, заповніть, будь-ласка, форму зворотного зв`язку нижче.

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.