Вивіски в Києві на фасади магазинів і офісів

Ми знаходимо магазин, двері офісу, вхід у салон краси та місце, де продається кава за зовнішніми покажчиками: фасадні вивіски з підсвічуванням, неонові таблички, банери, що світяться, пластикові та акрилові щити.                                                        

Крім інформаційного, вивіски транслюють рекламні посили бренду: правильно написаний текст та фірмовий стиль таблички чи лайтбоксу працює на впізнаваність торгової марки чи компанії.

Типографія КОМАНДА-А пропонує виготовлення всіх видів вивісок: на фасад будівлі, для використання в приміщенні, із зазначенням режиму роботи, світлодіодні одиничні слова (наприклад «відчинено») та інші.

Ми допоможемо:

 • дотриматися вимог українського законодавства;
 • оцінити органічність вивіски на місці розташування до її виготовлення (створимо попередній мокап);
 • підібрати економний та практичний матеріал;
 • повісити об`ємні таблички та конструкції з літер на магазин в Києві.

Види та матеріали для виготовлення вивісок на замовлення в Україні

Існує декілька технологій з використанням різних матеріалів, в залежності від типу та розміру вивіски, яка вам потрібна. Розглянемо плюси та мінуси кожної з них.

 • Лайтбокси – найбільш популярний вид вивісок, завдяки функції підсвічування зсередини. Світитися може вся панель або окрема її частина. В конструкцію лайтбоксу можна закласти можливість зміни картинок для реклами акцій, що безумовно є плюсом для сфери продажів. Основний мінус полягає в складності підбору кольорів макету.
 • Світловий короб з акрилу легко піддається обробці, тому йому можна надати будь-яку форму. Мінус полягає в схильності матеріалу до температурної деформації.
 • Світловий короб з полікарбонату значно яскравіший за денне світло. З нього зручно виготовляти довгі фасадні вивіски без стиків, але вирізати нестандартну фігуру не вийде, тому що полікарбонат погано піддається механічній обробці.
 • Прямокутний короб з алюмінієвої композитної панелі не боїться мілких механічних пошкоджень, не вигорає на сонці та не деформується від ударів. Але виготовити з нього фігурні елементи також не вдасться.
 • Вінілові БАНЕРИ натягуються на металевий каркас та кріпляться на стіну. Вони можуть бути прямокутними та фігурними, довільного розміру та витримують будь-які температурні стрибки. Ще один плюс – низька вартість банеру в порівнянні з лайтбоксами. Але такі вивіски непомітні вночі та поступово вигорають на сонці.
 • Щити з пластику – чудовий варіант оформлення фасаду з нанесенням зображення. Макет друкується на матовій або глянцевій плівці та наклеюється на лицьову частину щита з зовнішнім підсвічуванням прожекторами на кронштейнах. Це також економніша технологія в порівнянні з коробами, що світяться зсередини.

Зверніть увагу, що матеріал вивіски визначає її довжину без стиків:

 • акриловий світловий короб – до 3 м;
 • полікарбонат – до 12 м;
 • алюмінієва композитна панель – до 5,5 м.

Замовити вивіски і таблички з кур`єрською доставкою: Київ та область

У формі зворотного зв`язку можна написати в коментарях тип і матеріал вивіски, завантажити макет у форматі tiff та зазначити інші важливі деталі, щоб зекономити час на замовлення. Вкажіть також додаткові опції: розміщення вивіски на місці, або створення дизайну за необхідності. Ознайомитися з цінами на всі послуги – дивіться ПРАЙС.

Ви можете замовити консультацію без внесення точних параметрів виробу у формі зв`язку, і менеджери типографії КОМАНДА-А допоможуть визначитися з матеріалом і технологією, згідно з місцем розташування та завданням вашого бізнесу.

Ми здійснюємо безкоштовну кур`єрську доставку в Києві та в радіусі 20 км навколо нього: Бориспіль, Обухів, Ірпінь, Буча, Ворзель, Бровари та інші населені пункти для замовлень на суму від 1000 гривень. Доставка по Україні – згідно з тарифами компаній-перевізників Нова пошта, Укрпошта та Justin в надійному пакуванні від КОМАНДА-А.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.