При замовленні розміщення реклами в метро слогани безкоштовно!

Раді повідомити, що в період з 1 жовтня по 31 грудня наші копірайтери безкоштовно створять слогани для вашої рекламної кампанії за умови розміщення широкоформатної реклами на платформах і на ескалаторах!

Ми врахуємо конкретні побажання та стратегію бренду і запропонуємо акційний офер чи іміджевий слоган для реклами в метро.

Наш маркетинг-відділ також спеціалізується на створенні дизайну плакатів. Маючи 10-річний досвід співпраці з брендами різних ніш в Україні, ми відштовхуємося від УТП (унікальної торгової пропозиції) та фірмового стилю компанії, щоб максимально точно транслювати в рекламі головні цінності бізнесу за допомогою слів і віжуалу.

Маркетинг від КОМАНДА-А: дизайн, слогани та розміщення реклами в метро. Ознайомтеся з поточною акцією!

ОБИРАЙТЕ НЕОБХІДНУ ПОСЛУГУ В ФОРМІ ЗВОРОТНОГО ЗВ`ЯЗКУ НИЖЧЕ

Як замовити слогани безкоштовно? Ціни на розміщення реклами в метро

До кінця 2021 року копірайтери КОМАНДА-А створять слоган для рекламної кампанії абсолютно безкоштовно, незалежно від кількості метробордів, які ви хочете орендувати!

Дізнатися, в яку суму обійдеться реклама на ескалаторах і платформах київського метро можна на сторінці ВАРТІСТЬ РОЗМІЩЕННЯ. Наш менеджер допоможе визначитися з вигідними станціями, виходячи з вашої торгової пропозиції та територіального місцезнаходження бізнесу.

Якщо допомога у виборі станцій не потрібна, зазначте їх одразу в формі зворотного зв`язку нижче, і ми зателефонуємо, щоб уточнити наявність вільних метробордів.

На знак підтримки бізнесу в Україні під час пандемії, ми пропонуємо знижку 25 % на перше розміщення за промокодом metros. Подробиці на сторінці ГОЛОВНА. Пропонуємо також ознайомитися зі спецпропозицією, що діє на оренду рекламних місць  на станціях Майдан Незалежності, Площа Льва Толстого, Лук`янівська та Золоті ворота на сторінці АКЦІЇ ТА СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ в розділі РЕКЛАМА В МЕТРО. Увага! Акція за промокодом та спецпропозиції не сумуються!

Щоб дізнатися більше про маркетингові послуги КОМАНДА-А, переходьте в розділ МАРКЕТИНГ. Крім того, ви можете замовити дизайн плакатів для реклами в метро за окрему вартість та зекономити свій час завдяки комплексній послузі.

Оформити заявку
на платформах
на ескалаторах
метролайти
беклайти
підвісні екрани
інфостійки
у вагонах
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.