Друк в Києві – усі види поліграфії та нестандартні замовлення

Типографія КОМАНДА-А пропонує оптовий та роздрібний друк поліграфічної продукції в місті Києві за приємними цінами та в обумовлені терміни. Ми друкуємо майже все, починаючи з візитівок та наклейок, і закінчуючи широкоформатними рекламними плакатами та виготовленням пластикових карт.

Детальний опис технічних можливостей типографії, особливостей друку та швидкість виконання кожного виду продукції на замовлення описана на відповідних сторінках сайту. Обирайте в меню пункт, який вас цікавить: КАТАЛОГИ, БАНЕРИ, ФОТО, ДРУК НА ФУТБОЛКАХ або інше, та оформлюйте замовлення прямо на сайті!

Ознайомитися з видами матеріалів (папір, картон, фотопапір, полотно, плівка, на чашках) та зі способами нанесення друку (офсетний, цифровий, кольоровий, принт на тканині) можна в розділі ПОЛІГРАФІЯ. Створення дизайну та верстка під друк – дивіться розділ ПОСЛУГИ.

Типографія КОМАНДА-А виконує дизайн і оперативний друк за вашим макетом на пластику, склі, кераміці, металі

гравірування, друк на пластику та склі

Друк календарів, візиток, листівок, флаєрів, широкоформатних рекламних банерів та іншої поліграфії в Києві

POS-матеріли будь-якої складності

Ми виконуємо нестандартні замовлення: унікальні подарунки, авторські стилізації, знімальний реквізит, і завжди індивідуально підбираємо економні способи друку для кожного клієнта.

Як формуються ціни на друк для корпоративних клієнтів та приватних осіб?

Кінцева вартість кожного проєкту залежить від обраних матеріалів, способу нанесення друку, кількості необхідних додрукарських послуг і тиражу: чим більше екземплярів – тим менша ціна за одну штуку.

Для тих, хто хоче зберегти час та сили за рахунок стандартних рішень, ми сформували декілька пакетів найпопулярніших видів поліграфічної продукції за фіксованими цінами. Ознайомитися з ними можна, завантаживши ПРАЙС. Для індивідуального прорахунку, заповніть форму зворотного зв`язку нижче.

Великі корпоративні замовлення завжди обговорюються особисто та заохочуються приємними знижками і бонусами на друк каталогів, візитівок, рекламних плакатів та іншої фірмової продукції.

Програма лояльності для приватних осіб передбачає професійну консультацію менеджера типографії КОМАНДА-А, який допоможе зменшити витрати за рахунок правильного розміщення макету на аркуші та вибору друкарського верстата. Крім того, ми завжди пропонуємо знижки на повторне замовлення поліграфії.

Типографія в Києві надрукує всі види продукції якісно та економно! Подробиці на сайті КОМАНДА-А

економний друк від КОМАНДА-А

Доставка замовлень від 500 гривень в місті Київ здійснюється кур`єром безкоштовно. Для замовлень вартістю від 1000 гривень діє пропозиція безкоштовної доставки в радіусі 25 км навколо столиці: Обухів, Бориспіль, Бровари, Буча, Ірпінь, Ворзель та ін.

Щоб замовити друк та пересилку поліграфії в інші міста України – оберіть доставку компаніями-перевізниками Нова пошта, Укрпошта чи Justin у формі зворотного зв`язку.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.