Корпоративні кольори компанії в Україні: чому вони потрібні?

Завдяки кольору предмети та природні явища навколо нас набувають своєї сутності: трава зелена, а помідор червоний. І якщо це змінити, у світі станеться паніка та плутанина.

Кожна країна має прапор, що поєднує певні кольори. У натовпі ми шукаємо очима людину за кольором його одягу. В тій самій мірі, колір визначає впізнаваність продукту чи послуги для споживача.

При чому, єдиний фірмовий стиль однаково важливий як для успіху величезної корпорації, так і, наприклад, для маленької майстерні хендмейду: корпоративні кольори використовуються компаніями в упаковці товару, для логотипу і навіть в оформленні ділового листування, щоб виділятися та запам`ятовуватися.

Ми підбираємо корпоративні кольори для компаній в Україні, спираючись на психологію кольору, цінності бренду та маркетингові цілі, що привели клієнта до нас.

Підбираємо корпоративні кольори згідно з цілями та цінностями бренду

Наші дизайнери створюють корпоративні кольори та їх відтінки, орієнтуючись на враження, яке хоче справляти компанія на своїх клієнтів. Не можна просто вибрати червоний як основу через те, що він подобається одній конкретній людині.

Вдало підібрані кольори компанії мають відображати цінності бренду: зелений – користь та екологічність, золото – статусність продукту.

Для прикладу, розглянемо корпоративні кольори рекламної агенції КОМАНДА-А. Ми обрали поєднання синього фону та жовтої букви А, де синій декларує розважливість та готовність до глибокого аналізу завдання. Жовтий колір логотипу відображає позитив та пошук індивідуальних рішень для кожного з наших клієнтів.

Така айдентика (фірмовий стиль) виконує і корпоративну функцію, налаштовуючи наших співробітників на прогресивне ставлення до роботи. Крім того, є ще третій рівень сприйняття обраних кольорів: національна ідентичність. Адже жовтий і синій пов`язують компанію з територією її діяльності в Україні (місто Київ).

Замовити корпоративні кольори в рекламній агенції КОМАНДА-А

Фірмові бланки, рекламні плакати, логотип, дизайн упаковки, поліграфічна продукція, офіційний сайт та оформлення сторінок в соц. мережах – всі ці елементи зовнішньої комунікації в ідеалі мають бути виконані в єдиному стилі, де важливу роль відіграють саме корпоративні кольори.

Щоб замовити послугу у нас, заповніть форму зворотного зв`язку нижче. Щоб отримати повноцінний БРЕНДБУК, який включає корпоративні кольори, логотип та інші складові фірмового стилю, ознайомтеся з інформацією на відповідних сторінках сайту. Фіксовані ціни на всі маркетингові послуги рекламної агенції КОМАНДА-А – завантажте ПРАЙС.

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.