Послуги копірайтингу в Україні: статті та інші формати

Інформація – головна цінність 21 століття. Сьогодні в будь-якій сфері діяльності на фоні конкурентів виділяється той, хто вміє знаходити точні та привабливі слова. Адже саме від того, наскільки змістовно презентується продукт залежить попит на нього.

Ми пропонуємо послуги копірайтингу для:

  • створення особистого іміджу,
  • просування торгових марок і брендів,
  • оформлення корпоративних текстів,
  • публікації статей та інтерв`ю в ЗМІ,
  • рекламних описів товарів,
  • сторінок в соц. мережах,
  • телевізійних і рекламних сценаріїв,
  • багатьох інших форматів у сферах B2B і B2C.

Наші спеціалісти – це люди різних професій, які поєднують свою основну сферу діяльності з наданням послуги копірайтингу. Для клієнтів агенції КОМАНДА-А пишуть машинобудівники, лікарі, психологи, маркетологи, бухгалтери, дизайнери інтер`єрів, ветеринари, програмісти, помічники депутатів і т.д.

Співпраця з авторами вузького профілю – єдиний правильний, але дуже рідкісний випадок у сегменті послуги копірайтингу. У нас можна замовити копірайт майже на будь-яку тему і бути впевненим у якості тексту. Потрібно написати книгу під вашим керівництвом? Звертайтеся! Анонімність гарантується.

Як замовити послуги копірайтингу в рекламній агенції КОМАНДА-А?

Спочатку ми попросимо вас заповнити бриф на послуги копірайтингу, в якому потрібно буде вказати бажаний формат або обраний ресурс для розміщення, стиль написання та об`єм тексту, можливі джерела інформації та інші важливі деталі замовлення.

Далі на зустрічі офлайн або онлайн ми обговоримо ваші додаткові побажання та строки виконання роботи. Швидкий рерайтинг (корекція готових матеріалів) та інші термінові замовлення виконуються за індивідуальною домовленістю.

Кінцева вартість послуги копірайтера варіюється в залежності від теми та формату. Ми не формуємо ціну за 1000 символів, як на біржах, тому що сторінка тексту високої якості для ЗМІ та рекламного сценарію – це абсолютно різне вкладення часу та сил виконавця.

Фіксовані ціни на стандартні формати, на кшталт постів для соц. мереж, комерційних пропозицій чи рекламних слоганів – дивіться ПРАЙС.

Ви вже читали наші тексти, вам знайомі наші слогани: послуги копірайтингу від КОМАНДА-А користуються попитом в Україні та представлені в рекламних роликах на телебаченні Києва, Львова, Харкова, Черкас і Одеси. Звертайтеся прямо зараз, і ваш голос зазвучить по-новому!

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.