Бренд-вол на замовлення в Києві з доставкою по всій Україні

Для реклами бренду на заходах та оформлення будь-якого свята, наприклад, день народження, або ж фотозона на корпоратив чи весілля, пропонуємо вам розробити мобільний бренд-вол – переносний вініловий банер на металевому каркасі, на який можна нанести друк фото чи логотипу та фірмових знаків компанії за вашим макетом.

Інша назва бренд-волу – прес-вол (press wall) для конференцій, виставок, афіш та презентацій. Такий стенд виконує функцію інформування офлайн-аудиторії про акції, пропозиції та напрямки діяльності вашого бізнесу.

Крім цього, можна також використовувати бренд-вол в якості фону для селфі та групових фото та таким чином створити додатковий зоровий контакт з торговою маркою для онлайн-аудиторії: користувачі соцмереж часто публікують кадри з вечірок та форумів для своїх підписників.

Доступні розміри банеру під замовлення в типографії КОМАНДА-А:

  • 2 × 2 м,
  • 3 × 2 м,
  • 4 × 2 м,
  • 4 × 3 м,
  • 5 × 2 м,
  • 6 × 3 м.

Матеріал вініл, на якому виконується друк банеру, характеризується високою міцністю, витримує будь-які погодні умови та має матову текстуру, яка захищає бренд-вол від появи відблисків при спалахах фотоапарату у приміщенні та відбитків світла фар і ліхтарів за умови розміщення на вулиці.

Ми знаходимося в Києві та здійснюємо доставку готової продукції в усі міста України.

Взяти каркас під бренд-вол в оренду чи купити його?

Мобільна конструкція бренд-волу складається з двох частин: банера з вашим авторським дизайном та металевого каркасу, на який він натягується та кріпиться за допомогою люверсів і стяжок. В залежності від розміру стенду, загальна вага готового виробу стартує від 5-ти кілограмів.

Якщо прес-вол чи фотозона потрібні для одноразового використання, КОМАНДА-А пропонує послугу оренда каркасу. Крім того, ми можемо взяти на себе транспортування та розміщення стенду на місці на ваш запит.

Якщо ж ваш бренд є частим учасником виставок, конференцій та форумів, дешевше буде купити збірний каркас потрібного розміру разом з банером. Фіксовані ціни на друк всіх форматів, а також вартість оренди, транспортування, збирання та покупка каркасу – дивіться ПРАЙС.

Щоб замовити бренд-вол онлайн, заповніть форму зворотного зв`язку. Розробка макету під друк – переходьте на сторінку ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.