Реклама на білбордах в місті Києві: друк і розміщення

Примітна реклама на білбордах в Києві – це канал зв`язку з цільовою аудиторією, що є однаково важливим як для продажів, так і для іміджу. Популярність зовнішньої реклами стабільна – вона аж ніяк не страждає від появи нових маркетингових майданчиків онлайн.

Скоріше навпаки: інтернет-реклама має більший вплив, якщо потенційні клієнти вже знайомі з торговою маркою за допомогою рекламних білбордів. Тому оренда найвдаліших місць зазвичай розписана на декілька місяців вперед.

Якщо ви також вирішили найближчим часом використати рекламний щит для просування свого бренду, варто починати готуватися прямо зараз.

КОМАНДА-А рекомендує подивитися фотографії місцевості, де буде розміщена ваша реклама на білбордах та врахувати особливості навколишнього середовища у створенні макету. Якщо, приміром, навколо встановлені яскраві вивіски магазинів, витриманий дорогий дизайн може просто загубитися на фоні загального різноманіття кольорів. Що ж стосується виготовлення самих плакатів, давайте розбиратися детальніше.

Широкоформатний друк: вініловий банер, блюбек та поліман

Типографія КОМАНДА-А друкує плакати для зовнішньої реклами та реклами в метро. Ми пропонуємо нашим клієнтам декілька довговічних матеріалів на вибір, які можна без побоювання помістити на вуличні рекламні білборди.

Вініловий банер, або вінілова банерна плівка – найміцніший з них. Ми виготовляємо такий плакат на рекламний щит стандартного розміру 3 × 6 м за один день і рекомендуємо саме цей матеріал, якщо планується довгострокове розміщення протягом декількох місяців без зміни сюжету.

Для короткої рекламної кампанії є економніший варіант – папір блюбек із захисною синьою підкладкою на звороті, яка дозволяє плакату довше зберігати презентабельний вигляд за будь-яких погодних умов. Частіше за все, зовнішня реклама, яку ви бачите в Києві виготовлена саме з блюбеку.

Якщо в оренду береться рекламний щит зі скроллом (конструкція, на якій декілька рекламних сюжетів змінюють одне одного), краще надрукувати плакат на нервучкому полімані стандартного розміру 2,32 × 3,14 м. Цей матеріал також вирізняється яскравою передачею кольорів, що особливо важливо у вечірній час.

Крім того, поліман використовують для реклами на сітілайтах з механізмом зміни плакатів, розміром 1,2 × 1,8 м. А для нерухливих сітілайтів ми рекомендуємо друк на сітіпапері та бекліті, які також добре пропускають світло.

Скільки коштує виготовлення плакатів для рекламних щитів?

Щоб дізнатися фіксовані ціни на плакати для реклами на білбордах в Києві – завантажте ПРАЙС. Для швидкого замовлення онлайн, у формі зворотного зв`язку нижче оберіть матеріал та кількість екземплярів і додайте макет у форматі tiff.

Якщо готового макету немає, ви можете звернутися до наших дизайнерів та копірайтерів. Подробиці та вартість – на сторінках КОПІРАЙТИНГ і ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН.

Готова поліграфічна продукція транспортується в рулонах і захисній плівці, тому ми доставляємо замовлення не тільки по Києву, а й в інші міста України: Харків, Одеса, Львів, Маріуполь, Чернігів, Чернівці та інші.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.