Друк буклетів, створення дизайну та тексту для них, Київ

Буклет – це чудовий аргумент в процесі комунікації з теплою аудиторією. Коли конкретна торгова пропозиція чи вигоди співпраці вже відомі клієнту/потенційному партнеру в загальних рисах, важливо дати йому ще один привід для дотику з інформацією про ваші переваги перед прийняттям рішення.

Ми пропонуємо друк буклетів для детального опису компанії, бренду, товарів чи послуг в Києві з доставкою по всій Україні. А для виставок, конференцій чи оформлення магазинів у нас можна замовити БРЕНД-ВОЛИ і БАНЕРИ з різних матеріалів.

Але КОМАНДА-А – це не просто типографія. Ми агенція повного циклу, яка займається розміщенням реклами, маркетингом і поліграфією, тож можемо надати послугу друк буклетів комплексно:

  • створити дизайн і рекламний текст,
  • зробити макет,
  • виготовити будь-який тираж способами цифрового та офсетного друку.

Види буклетів, розмір, матеріали, післядрукарська обробка

В залежності від того, з якою метою створюється поліграфічний виріб – інструкція з експлуатації, правила настільної гри, інформація про послугу, опис товару – двосторонній, повноколірний друк буклетів та згинання (фальцювання) аркуша відбувається за принципом гармошки, книжки, віконця, воріт, равлика та євробуклета.

Створюючи макет, ми продумуємо розміщення блоків тексту та ілюстрацій так, щоб торгова пропозиція чи опис сприймалися клієнтом легко та в правильній послідовності. Можна зробити від одного до шести фальців (згинів) аркуша в форматах А3, А4 (євробуклет для поштової розсилки), А5, А6 та у довільному розмірі.

КОМАНДА-А виконує друк буклетів на крейдованому, офсетному та дизайнерському папері, щільністю від 130 г/м2 до 350 г/м2. Всі ці види матеріалів максимально добре передають насиченість фарб, а дизайнерський папір дозволяє ще й обрати текстуру та колір самого аркуша.

У додаткові післядрукарські послуги входить:

  • бігування (біговка) – створення прямолінійних канавок для подальшого згинання,
  • глянцева та матова ламінація.

Замовити друк буклетів, дизайн і текст в агенції КОМАНДА-А

У формі зворотного зв`язку нижче можна обрати всі технічні характеристики і комплектацію послуги друк буклетів для замовлення онлайн. Якщо вам потрібне тільки виготовлення тиражу, додайте готовий макет у форматі tiff, оформлений згідно кольорової автотипії CMYK.

Для отримання консультації менеджера з питань вибору паперу та розмірів виробу, заповніть тільки поля з контактними даними.

Кінцева вартість поліграфії залежить від тиражу, формату, виду паперу та кількості післядрукарських послуг. Подивитися фіксовані ціни на кожен окремий матеріал, дизайн, рекламний текст та інші наші пропозиції – завантажте ПРАЙС.

Ми здійснюємо безкоштовну доставку кур`єром для замовлень від 1000 гривень у містах Київ, Гостомель, Буча, Ворзель, Ірпінь, Бровари, Бориспіль, Обухів, Вишневе, Чабани та інших в радіусі 20 км навколо столиці. Доставка у віддалені точки України – за тарифами компаній-перевізників Нова пошта, Укрпошта та Justin.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.