Бігування картону і паперу високої щільності в Києві

Готові ПАПКИ, КАЛЕНДАРІ, ЖУРНАЛИ, БРОШУРИ, БУКЛЕТИ та інша багатосторінкова продукція проходять обов`язкову післядрукарську обробку. Перший етап – розрізання друкованих аркушів на окремі екземпляри поліграфії. А далі слідує бігування (біговка) – витискання канавок за допомогою зняття жорсткості у місцях подальшого згину, та ФАЛЬЦЮВАННЯ (фальцовка) – самі згини за наміченими раніше канавками.

Здавалося б, що складного в тому, щоб самостійно рівно зігнути аркуш навпіл? Нічого, якщо мова йде про особистий лист на тонкому папері чи інший документ.

Якщо ж спробувати одразу, без бігування, зігнути папку чи календарик з картону та паперу, щільністю вище 170 г/м2, на виробі утворяться тріщини, які у найближчому майбутньому стануть розривами.

Ось чому ті види поліграфії, що потребують згинів, бігуються та фальцюються в умовах типографії. КОМАНДА-А знаходиться в Києві та має все необхідне обладнання для створення великих і маленьких тиражів якісної багатосторінкової продукції.

Ручна та електрична біговка поліграфії: особливості процесу

Якісне бігування залежить від текстури матеріалу: якщо волокна проходять перпендикулярно лінії бігу (згину), застосовується ручна технологія з використанням спеціального бігувального верстата. Цей варіант підходить тільки для маленького тиражу.

Витискання канавок на великій кількості екземплярів відбувається автоматизованим способом: електрична ударна машина та роликовий інструмент налаштовуються індивідуально під кожну продукцію за нанесеними відмітками.

Спеціальна біговка на коробках з гофрокартону потребує точного налаштування через схильність до деформації. Перфораційно-бігувальна машина з зубчастим ножем створює канавку з дірочками для подальшого відриву (купони на знижку, наприклад).

Замовити біговку друкованих матеріалів в типографії КОМАНДА-А

Тепер, розуміючи, в чому різниця між процесами бігування та фальцювання в типографії та звичайним згином тонкого паперу, ви підготуєте макет правильно: з урахуванням відміток для післядрукарської обробки.

Ми надаємо весь комплекс поліграфічних послуг і можемо зробити дизайн папки чи брошури самі. Обрати створення макету на замовлення можна у відповідному полі форми зворотного зв`язку нижче.

Всі види друкарської продукції детально описані в розділі ДРУК, а створення будь-якого багатосторінкового видання зі згинами можна замовити в формі зворотного зв’язку на цій сторінці. Оберіть вид поліграфії (журнали, папки, брошури і т. д.) та вкажіть необхідний тираж в полі для коментарів, щоб отримати індивідуальний прорахунок на друк з урахуванням вартості післядрукарського бігування та фальцювання.

Доставка готової поліграфії в Києві та в радіусі 20 км навколо столиці (Буча, Ірпінь, Бровари, Обухів і т. д.) для замовлень від 1000 гривень – безкоштовно кур`єром. Пересилання в будь-яку точку України – за тарифами Нової пошти, Укрпошти та Justin.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.