Створення рекламних відеороликів в Києві на замовлення

КОМАНДА-А – рекламна агенція повного циклу, яка включає власний продакшн і типографію. Крім того, ми займаємося розміщенням плакатів на станціях КП «Київський метрополітен», як прямий оператор реклами в метро.

Якщо ж ви вирішили будувати свій маркетинг в інтернеті та на ТВ, пропонуємо професійне створення відеороликів в Києві від А до Я: наші сценаристи створять захоплюючу історію потрібного хронометражу: 15 секунд для сторіз в Instagram чи реклами на MEGOGO і 15 хвилин для Youtube-каналу.

Ми працюємо в будь-якому жанрі та форматі завдяки сильній команді спеціалістів і постійно слідкуємо за трендами відео реклами.

Якщо ви не визначилися, як краще презентувати свою послугу чи продукт, наші маркетологи проведуть АУДИТ БРЕНДУ, підберуть вигідні майданчики та запропонують стратегію створення відеороликів, яка підходить саме вашій торговій марці. Про всі варіанти розміщення та про те, як обраний канал зв`язку з ЦА впливає на формат відео, читайте нижче.

Відео реклама на білбордах, вірусне відео, Youtube, Instagram

Не секрет, що відеоконтент краще ранжується у пошуковиках і набирає більше переглядів у соц. мережах, ніж статичні картинки та фото.

Якщо ви активно просуваєте свій сайт і сторінки в Facebook/Instagram, ми зробимо серію постів чи рекламні креативи для таргету, а також знімемо вірусні відео для сайту та Youtube.

Зовнішня реклама та проектори в метро, що охоплюють багатомільйонну аудиторію, також потребують створення відеороликів певної тривалості.

Якщо ви не можете взяти участь в процесі виготовлення реклами, ми зробимо моушн-дизайн і анімаційні відео, які не потребують відеозйомок. До того ж, іноді продукт чи послуга самі диктують такий формат.

Сценарій залежить від того, який рекламний майданчик обрано для розміщення. Наприклад, для відео реклами на білбордах буде достатньо 4 кадрів, тривалістю в 3 секунди. А для презентації побутової техніки чи іграшок потрібно від 3 до 30 хвилин якісно відзнятого та змонтованого контенту.

Сторіз в Instagram не мають перевищувати 15 секунд за хронометражем, а лекція експерта на Youtube може тривати від 10 хвилин до 2 годин. Ми займаємося створенням відеороликів з 2010 року і розуміємо, як організувати будь-який об`єм інформації в кадрі.

Замовити створення відеороликів у Києві від КОМАНДА-А: зйомка, монтаж

Перш за все, ми запропонуємо вам заповнити бриф і проведемо онлайн або офлайн-сесію для уточнення деталей. Далі команда, що складається з маркетолога, сценариста, оператора, режисера та дизайнера запропонує варіанти ідей для вашої реклами.

Ми врахуємо унікальну торгову пропозицію, фірмовий стиль бренду, особливості сприйняття ЦА, маркетингову мету і закладемо всі ці складові в захоплюючу рекламну історію або красиву презентацію товару. Наша знімальна група та постпродакшн виконають усі роботи: зйомки, звук, монтаж, створення ефектів та корекція кольору.

Фіксовані ціни на стандартні формати (креативи для соц. мереж, анімована графіка) – дивіться ПРАЙС. Кошторис на індивідуальні проекти залежить від потрібного хронометражу, задіяної техніки, кількості учасників зйомок, наявності відряджень та інших факторів.

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.