Позиціонування бренду в Україні – шлях до клієнта

Коли першочерговий АУДИТ БРЕНДУ проведений, і вся інформація про поточне становище продукту чи послуги на ринку зібрана, ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ визначена та її сегментування здійснене, можна переходити на наступний рівень успішної маркетингової стратегії – позиціонування бренду, де ваша торгова пропозиція отримує нову структуровану форму для потенційних клієнтів.

Створення привабливого образу компанії та її продукту – це і є позиціонування бренду. На цьому етапі відбувається розробка точного звернення до покупців, яке:

  • містить вигідну перевагу на фоні конкурентів,
  • закриває конкретну потребу цільової аудиторії,
  • поєднує обидві ці функції.

Позиціонування бренду і конкуренція: як залучити та утримати клієнтів?

Навіть якщо мова йде про продукт першої необхідності, як вода чи зубна паста, продавати її одразу всім не вийде. Завдання, яке вирішує етап позиціонування бренду – допомогти бізнесу зайняти свою нішу. Наприклад, мінералка для спортсменів чи паста з натуральними компонентами для дітей.

За умови високої якості продукції чи послуги, не обов`язково створювати інновацію, щоб знайти свого споживача. Головне – упакувати продукт згідно з очікуваннями та потребами покупців і вигідно підкреслити існуючі переваги. Адже маркетинг не будується на брехні – він виставляє правду з найкращого боку!

Хороша репутація бренду монетизується швидше, ніж тисяча хитрощів!

Взяти вигідну позицію для продукту з повітря, спираючись на тенденції, чи за прикладом конкурентів неможливо. Ми проводимо позиціонування бренду на основі даних, які отримуємо на попередніх етапах аудиту бренду та крауд-маркетингу:

  • повне занурення в особливості продукту чи послуги,
  • дослідження ніші,
  • розбір конкурентів в Києві, в Україні та за кордоном.

Послуга позиціонування бренду від КОМАНДА-А включає:

  • детальні рекомендації з оновлення торгової марки,
  • перелік доступних ринків збуту та способи виводу продукту на них,
  • список вигідних відмінностей на фоні конкурентів,
  • вузькі сегментовані торгові пропозиції під різні ЦА.

Щоб замовити послугу позиціонування бренду, заповніть форму зворотного зв`язку. Дізнатися фіксовані ціни на всі маркетингові послуги нашої рекламної агенції – завантажте ПРАЙС.

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.