Тигельна висічка пресом за штампом, місто Київ

Для вирізання складних форм, що складаються з декількох квадратів і прямокутників, використовується тигельний прес – електричний верстат, на якому відбувається вирубка поліграфії з гофрокартону та картону, щільного паперу та самоклеючої плівки. Крім того, на цьому обладнанні робиться БІГОВКА – створення канавок для подальших згинів та перфорація.

Дві металеві плити з високим тиском між ними – це і є тигельний прес, який вирізає різні цілісні вироби з щільного матеріалу:

  • тираж коробок,
  • специфічну упаковку,
  • ПАПКИ,
  • ХЕНГЕРИ на двері,
  • обкладинки для книжок (вирізка, біговка, тиснення),
  • ФЛАЄРИ з відривними купонами (перфорація),
  • СТІКЕРИ та етикетки (надсічка верхнього клейкого шару, не чіпаючи підкладку).

Наш тигельний прес високого тиску вигідно використовувати як для великих тиражів, так і для невеликої кількості виробів: процес вирубки, біговки та перфорації відбувається на кожному окремому аркуші, а не одразу на стопці матеріалу.

Технічні особливості висічки форм з щільних матеріалів, замовлення онлайн

До верхньої плити тигельного пресу кріпиться штамп (штанцформа), за яким відбувається вирубка потрібного виду поліграфії. Наприклад, для коробок це буде контур з 9-10 поєднаних прямокутників.

Наша типографія в Києві надає вибір готових штампів для популярних поліграфічних виробів. Це значно здешевлює вартість тиражу, адже виготовлення унікальної штанцформи для маленької кількості продукції є дорогим процесом та має сенс тільки для великої партії.

Щоб замовити друк та подальшу вирізку виробів на тигельному пресі, заповніть форму зворотного зв`язку. Обирайте вид поліграфії, зазначте в коментарях розмір, кількість штук та додавайте макет у форматі tiff.

Комплексна послуга, що включає ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН, макет, ДРУК і тигельний прес також доступна на замовлення. Фіксовані ціни на кожну опцію окремо – завантажте ПРАЙС. Індивідуальний прорахунок вашого проєкту та детальну консультацію надасть менеджер, виходячи з параметрів замовлення.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.