Політика конфіденційності

Ми високо цінуємо конфіденційність особистої інформації наших користувачів. Використовуючи в роботі з Інтернет-ресурсами усі доступні можливості мережі, ви можете бути абсолютно спокійні на рахунок збереження особистої інформації.

Дані, які користувачі надають при заповненні форм або під час інших маніпуляцій, застосовуються тільки в обумовлених у «Згоді з розсилкою випадках». Переважно, особиста інформація використовується з метою підготовки спеціальних Продуктів та Послуг.
Також, в угоді є пункти, які обумовлюють особливі випадки щодо ситуацій, коли якісь дані можуть бути передані третім особам.

Дані, необхідні для сайту

Необхідні для сервісу дані – це ті пункти, які користувач заповнює у формах зворотного зв`язку, а саме: Им`я, E-mail, Телефон. Таким чином, користувач добровільно погоджується на отримання листів та/або дзвінків від «КОМАНДА-А».

Мета збору особистої інформації

Єдине, для чого використовується інформація про користувача – це відправка йому на електронну пошту листів розсилки або уточнення даних замовлення за допомогою телефонного дзвінка. Ім`я. що вказане у формі зворотного зв`язку потрібне для особистого звернення.

У листі від компанії ви можете також отримати інформацію про спеціальні пропозиції та акції.

Уся надана персональна інформація не передається третім особам. Виключенням з цього правила може бути тільки виконання вимог законодавства України.

За користувачем також закріплене право відмовитися від розсилки чи дзвінків.

Як відбувається використання особистих даних

Сайт metros.kiev.ua використовує Cookies та інформацію про користувачів сервісу Google Analytics.

З їхньою допомогою відбувається збір даних про переміщення відвідувачів на сайті. Такий контроль дає можливість краще розуміти вподобання користувачів та створювати справді цікавий контент, покращувати та удосконалювати роботу ресурсу в цілому.

У налаштуваннях кожного браузера ви можете заборонити відправку Cookies або вказати необхідність підтвердження кожної відправки. Ці дії, звичайно, збережуть вас від поширення інформації про ваші переміщення в мережі, але при цьому деякі сайти та можливості будуть недоступні.

Захист персональних даних

Для забезпечення конфіденційності інформації про користувачів ми застосовуємо різні заходи безпеки, в тому числі адміністративні, управлінські та технічні.

Згідно з міжнародними стандартами контролю, ми не лише збираємоо дані, але і несемо відповідальність за їх збереження. Кожен співробітник нашої компанії усвідомлює важливість дотримання необхідних заходів контролю, а також норм і вказівок Угоди.

Але, не дивлячись на високий рівень організації безпеки ваших персональних даних, користувачеві теж необхідно дотримуватися певних правил. Працюючи в інтернеті, будьте обережні і не поширюйте свої особисті дані.

Наші розробники роблять усе можливе, щоб запобігти витоку інформації, її необґрунтованого використання та зміни персональних даних.

Але 100 % гарантії не може надати жоден інтернет-сервіс, оскільки від незаконного зламування системи не застрахований ніхто. Хакерська атака може створити умови для отримання даних іншими людьми.

Якщо певні пункти політики конфіденційності мінятимуться, то всі користувачі отримають сповіщення про ці зміни на свою електронну пошту. Для з`ясування будь-яких питань безпосередньо з адміністрацією сайту, можна відправити лист за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.