Фотографії для бренду в Україні на замовлення

Сьогодні всі компанії в Києві та в Україні мають декілька постійних каналів зв`язку зі своєю цільовою аудиторією – офіційний веб-ресурс і профілі в соцмережах.

І для того, щоб укладати угоди, закривати продажі, бути конкурентоспроможними в своїй ніші, потрібно постійно нагадувати про себе на цих доступних комунікаційних майданчиках.

А регулярне оновлення інформації на сайті та ведення брендованого Інстаграму і Фейсбуку у свою чергу потребують наявності фото для бізнесу, які привернуть увагу користувачів і створять точний образ бренду.

КОМАНДА-А надає комплексну послугу концепція + фотосесія: ми придумуємо та знімаємо контент для товарів, продуктів, послуг і навіть для цілого підприємства чи виробництва, який можна використовувати для досягнення різних маркетингових цілей. Якими бувають фото для бізнесу – розберемося нижче.

Фото товарів для сайту та інтернет-магазину

Найочевидніший спосіб ефективного використання фото для бізнесу – це картки товарів в інтернет-магазині. Ми організуємо, проведемо зйомку, зробимо ретушування і віддамо фотографії вашої продукції в потрібній кількості для наповнення торгового онлайн-майданчику.

Якщо ж мова йде про просування послуги, певно, що вам потрібні красиві фото для сайту або лендингу, які ми також продумаємо згідно з вашим головним меседжем і специфікою торгової пропозиції.

Розміщення плакатів зовнішньої реклами та метробордів – ще один напрямок, який потребує якісних фотографій продуктів і послуг. Тут ми можемо запропонувати на замовлення не тільки зйомку, а й створення макету вашої реклами – подробиці на сторінці СТВОРЕННЯ МАКЕТІВ. І це ще не все…

Корпоративні фото та бренд-фотографії для соціальних мереж

Якщо ви хочете використовувати можливості прихованої реклами в ЗМІ, тут не обійтися без корпоративних фото для бізнесу. Адже стаття про етапи виробництва викликає більше довіри, якщо в публікації можна подивитися на співробітників, обладнання, керівника підприємства.

Постановочні групові фотографії та портрети, репортажна зйомка потужностей та головного офісу знадобляться, як для дружніх ЗМІ, так і для POS-матеріалів: брендованих календарів, каталогів і плакатів компанії.

Якщо ви ведете сторінки в соціальних мережах у якості експерта та просуваєте свій особистий бренд, кожен пост має бути проілюстрований особистими фото. У нас можна замовити створення образу, який приверне увагу постійних підписників.

Лишіть свої контакти та побажання в формі зворотного зв`язку нижче та отримайте концепцію ваших фото для бізнесу, згідно з поставленою метою.

Фіксовані ціни на різні фотосесії – дивіться ПРАЙС. Ми знаходимося в Києві та виїжджаємо на зйомки в Бориспіль, Бровари, Обухів, Ірпінь, Бучу, Ворзель та інші міста в радіусі 25 км. від столиці.

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.