Зйомка і створення корпоративних відеороликів в Києві

КОМАНДА-А створює корпоративні відео та промо-ролики для бізнесу в Києві. Наш продакшн оснащений новітньою технікою, яка знімає в русі, в погано освітлених приміщеннях і в повітрі.

Ми співпрацюємо з найкращими маркетологами, телевізійними та кінорежисерами, досвідченими сценаристами. Але найголовніше те, що в створенні відеороликів і фільмів ми заточені під бізнес: створюючи корпоративні відео для компанії, підприємства чи виробництва, на чільне місце КОМАНДА-А ставить мету бренду – ми вміло використовуємо драматургію та режисуру в іміджевих і рекламних цілях.

І якщо говорити про створення позитивного іміджу, корпоративні відеоролики є значно дієвішим інструментом впливу, ніж тексти чи фотогалереї на сайті: маючи можливість оцінити ситуацію «зсередини», здобувачі вакансій та інвестори швидше приймають рішення про взаємодію з компанією. Якщо ж на меті стоять продажі, ознайомтеся з інформацією на сторінці РЕКЛАМНІ ВІДЕОРОЛИКИ.

Ми також знімаємо і продюсуємо фільми-портрети або іміджеві ролики для ефіру на ТВ, якщо керівник компанії має необхідність бути впізнаваною особою в Києві та в Україні.

Як ми створюємо корпоративні відео та промо-ролики, де їх розміщувати, і що потрібно від замовника? Розглянемо етапи нашої роботи нижче.

Ідея, розробка сценарію, зйомка, звук, відеомонтаж, корекція кольору

Все починається з визначення формату та цільової аудиторії:

  • відеоролики для Ютуб-каналу,
  • промо-ролик на сайт,
  • корпоративний фільм для компанії,
  • іміджевий фільм для телевізійного ефіру,
  • святкове відео для виробництва і працівників офісу.

Після спілкування з вами та глибокого проникнення в тему, сценарист пише сценарій і передає його в роботу режисеру та операторам, які знімуть весь необхідний матеріал. Звукорежисер відстежить якість запису звуку на майданчику та зробить необхідну чистку на етапі постпродакшну (монтаж, звук, корекція кольору).

Справді надихаючі та цікаві корпоративні відео потребують декількох зустрічей та чорнових записів на місці зйомки. Звісно, ми вміємо працювати у стислі терміни і можемо запропонувати вам концепцію заочно, провести всього один знімальний день та віддати готове до розміщення відео по закінченні виробництва.

Але якщо ви націлені на якість і хочете отримати вау-ефект для своєї цільової аудиторії, приділіть знімальній групі час на етапі підготовчого періоду – і ваш відеоролик або фільм-портрет отримає цінну деталізацію та енергетику, яку можна створити тільки за умови тісної взаємодії замовника і виконавця.

Замовити відеоролики чи корпоративні фільми у КОМАНДА-А

Ми знаходимося в Києві, але можемо організувати зйомки в будь-якому місті України. Наші задоволені клієнти будують свій бізнес в Черкасах, Маріуполі, Одесі, Львові, Кам`янець-Подільському та Івано-Франківську.

Кінцева вартість залежить від хронометражу (тривалості) фільму чи ролика, необхідності відряджень, задіяної техніки, кількості учасників знімальної групи та складності постпродакшну (робота зі звуком, корекція кольору, графіка, анімація).

Фіксовані ціни на стандартні пакети та окремі послуги, наприклад, монтаж вашого чорнового матеріалу – дивіться ПРАЙС.

Щоб отримати індивідуальний кошторис та обговорити ваш проєкт на замовлення, заповніть форму зворотного зв`язку нижче.

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.