Дизайн і створення макетів під друк, місто Київ

В рекламній агенції повного циклу КОМАНДА-А створення макету під друк – це швидкий процес, яким займаються штатні дизайнери. Все, що нам потрібно для оперативної роботи – це заповнений бриф, який ми розробили та удосконалили за роки роботи нашої типографії.

Масштаб задачі також неважливий – у великих проектах ми задіємо декілька наших креативщиків і все одно виконаємо готовий дизайн на замовлення в строк. Ви можете замовити макет:

  • ВІЗИТІВКИ,
  • широкоформатної реклами,
  • книги/ каталога/ журналу/ брошури/ ЛИСТІВКИ
  • і навіть сайту.

Ми створюємо ФІРМОВИЙ СТИЛЬ для всієї друкованої та сувенірної продукції компанії, СТІКЕРИ з приводу свята або події, рекламні ФЛАЄРИ та будь-яку іншу поліграфію для бізнесу та особистого користування.

В залежності від того, як ви плануєте використовувати макет, ми надамо його цифрову версію із зазначенням палітри кольорів cmyk або rgb та вихідними файлами у форматі psd, або ж підготуємо і відправимо його в друк після затвердження.

Реалістичний мокап лого або принтів на обраних носіях

В разі потреби створити фірмовий стиль, ескіз лого, брендовану продукцію: футболки, чашки, ручки та інше, наші дизайнери розробляють мокап – нанесення графічних елементів на зображення предметів.

Припустимо, є необхідність створення упаковки для товару, або етикетки для бренду одягу. Значно легше зрозуміти, яким буде кінцевий дизайн, якщо одразу додати зображення на крафтові пакети, об`ємні коробки чи фігурні бирки, замість плоского фону.

Можна, звісно, скачати більш-менш підходящий шаблонний мокап в інтернеті та додати на нього фірмове лого. Але так з`являється вірогідність отримання зовсім інших розмірів принту та його неочікуване розміщення на готовій поліграфічній продукції. Наші дизайнери одразу проводять технічну підготовку графічних об`єктів до друку.

Щоб дізнатися ціни на макет і мокап – завантажте ПРАЙС. Швидко зв`язатися з нами – заповніть форму зворотного зв`язку нижче.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.