Хенгери з висічкою на двері: дизайн і друк. Місто Київ

Красиве оформлення товарів і послуг – це мова, якою бізнес спілкується з клієнтом. Яскраві інформаційні ЛИСТІВКИ, рекламні ФЛАЄРИ з купоном на знижку, ПОДАРУНКОВЕ ПАКУВАННЯ та фірмові пакети можуть зробити бренд популярним без особливих фінансових вкладень. Адже навіть якісні домашні продукти, мед чи молоко, стають особливо бажаними, якщо на баночках привабливі ЕТИКЕТКИ.

В готельному бізнесі поліграфія – це ще й спосіб комунікації постояльців з обслуговуючим персоналом. Ми виготовляємо на замовлення:

  • хенгери на двері готелів,
  • некхенгери для пляшок та вішалок,
  • бірки/ярлики для одягу.

Можна обрати матеріал, розмір, форму виробу та спеціальну висічку (круглий отвір різного діаметру чи гачок). По суті, хенгери – це різновид флаєрів, розміром 90×200 мм, які в процесі виготовлення відрізняються тільки спеціальною формою, що досягаються за рахунок висічки:

  • гачок на ручки дверей,
  • некхенгер з великим вирізаним колом для пляшок,
  • маленький отвір під вішалку для зразків тканини.

Ми можемо розробити дизайн і зробити мокап (картинка-прототип готової поліграфії безпосередньо на вашому продукті), або просто надрукувати тираж за наданим макетом у довільному форматі.

Хенгери, некхенгер, бірки для одягу – матеріали виготовлення

Ми виготовляємо хенгери на двері, некхенгери та бірки з інформацією про склад/ціну продукту з декількох видів паперу, щільністю від 130 до 350 г/м2:

  • гладкий крейдований для насичених фарб,
  • дизайнерський різних кольорів і фактур для точної передачі фірмового стилю бренду,
  • товстий картон для товарів з довгим транспортуванням чи строком зберігання.

Заповніть форму зворотного зв`язку нижче та прикріпіть макет в форматі tiff, щоб отримати допомогу менеджера у виборі матеріалів для конкретної задачі бізнесу.

Якщо ви хочете доручити дизайн нашим спеціалістам, оберіть пункт «макет з нуля під замовлення». У разі самостійного створення шаблону для друку, орієнтуйтесь на автотипію CMYK.

На вибір, доступне розміщення тексту та малюнку на хенгерах, некхенгерах і бірках з однієї чи з обох сторін виробу, в кольорі чи в ч/б.

Замовити рекламні та інформаційні хенгери в типографії КОМАНДА-А

Наша типографія знаходиться в Києві та відправляє замовлення безкоштовно кур`єром для чеків, вище 500 гривень в Гостомель, Ворзель, Бучу, Бровари, Бориспіль, Обухів, Вишневе, Чабани та інші населені пункти в радіусі 20 км навколо столиці. Доставка в будь-яку точку України – за тарифами компаній-перевізників Нова пошта, Укрпочта та Justin.

Для зниження вартості великого тиражу, ми запропонуємо офсетний спосіб друку, а для оперативних невеликих об`ємів продукції – цифровий.

Кінцева ціна кожного проекту залежить від тиражу, матеріалу, форми висічки та послуг післядруку: для продовження строку експлуатації та естетичності виробів, хенгери, некхенгери і бірки можна додатково заламінувати (глянцева та матова текстура), покрити шаром захисного чи вибіркового лаку (окремі фрагменти) і зробити перфорацію для відривних елементів.

Обирайте потрібну комплектацію послуги друк хенгерів, некхенгерів, бірок/ярликів у формі зворотного зв`язку, щоб отримати індивідуальний прорахунок.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.