Розміщення реклами на платформах київського метро: види

Найефектніша реклама на станціях в метро Києва знаходиться на платформах. Є три варіанти її розміщення:

  • брендування павільйонів,
  • відеопроектори,
  • шляхові стіни.

Брендування охоплює всю станцію і підходить для іміджевої реклами крупних компаній.

Відеопроектори вирізняються тим, що мають звуковий супровід, але потребують наявності відзнятого та змонтованого рекламного ролика.

Метроборди на шляхових стінах платформ (ми бачимо їх напроти себе в очікуванні поїзда) ідеально підходять для рекламного звернення за допомогою яскравого широкоформатного плакату, розміром від 2,7 до 6 метрів квадратних. Саме на платформах клієнти встигають детально ознайомитися з вашою торговою пропозицією до того, як знову опиняться в русі.

Перед тим, як замовити дороговартісне брендування павільйонів станцій метро, ознайомтеся з економною альтернативою: реклама на шляхових стінах станцій метро від КОМАНДА-А!

брендування павільйонів

Реклама на платформах станцій Київського метрополітену за цінами прямого оператора!

реклама на шляховій стіні

Вигідне розміщення реклами в метро: на ескалаторах чи на платформах?

Правильний вибір станції та формат розміщення – ескалатор, платформа, вагон, тунель – суттєво впливає на те, чи проявить цільова аудиторія цікавість до вашої пропозиції. Ефективна реклама в метро Києва – це та, що розміщується у місцях найбільшого скупчення саме ваших потенційних клієнтів.

Подивіться на карту Київського метрополітену: перед вами 52 можливості взаємодії з ЦА – саме стільки станцій приймають 2,5 млн. пасажирів щодня. І конверсія напряму залежить від правильної комбінації місць на станціях.

Обирайте місця розміщення реклами в метро на платформах та ескалаторах київських станцій на сайті рекламної агенції КОМАНДА-А!

Карта Київського Метрополітену

В окремому розділі сайту, ви знайдете всі подробиці щодо розміщення реклами НА ЕСКАЛАТОРАХ. Слогани та дизайн можна замовити в розділі МАРКЕТИНГ. А про вартість оренди метробордів на платформах читайте нижче.

Реклама в метро: ціни, станції для розміщення на платформах

Ми пропонуємо рекламу на станціях Театральна, Оболонь, Почайна (Петрівка), Контрактова площа, Олімпійська, Палац Україна, Деміївська, Голосіївська, Васильківська, Виставковий центр, Лук`янівська, Палац спорту, Видубичі, Позняки та Харківська.

Бачили нову рекламну кампанію ювелірного бренду «Золотий вік»? Плакати в київському метро розміщує КОМАНДА-А.

наш кейс: Золотий вік

КОМАНДА-А розмістила рекламу кави  Dolche aroma на платформах станцій Почайна, Театральна, Харківська, Лук`янівська, Контрактова площа, Палац спорту та Оболонь.

кава Dolce Aroma

Постійна ціна за оренду одного рекламного місця варіюється у діапазоні від 5 700 до 12 500 гривень на місяць без ПДВ, в залежності від розміру метроборда, плюс одноразова плата за друк та поклейку плакату. Подробиці – завантажити ПРАЙС.

Індивідуальна рекламна стратегія також входить у вартість розміщення.

Аби замовити безкоштовне бронювання метроборда на 3 дні та отримати знижку 25 % на перше розміщення за промокодом metros можна у формі зворотного зв`язку.

Оформити заявку
не вибрано місце розміщення
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.