Ваша реклама в метро: формат розміщення на платформах

Спускаючись у підземку, зазвичай ми думаємо про те, як швидше дістатися місця призначення. Підприємці мислять інакше:  для них київське метро – це реклама різних видів, яка охоплює аудиторію близько 1,5 мільйони людей щоденно. Тому, якщо ваш продукт чи послуга ще не представлені в підземці, саме час спробувати цей канал притоку нових клієнтів і порахувати його ефективність для свого бізнесу.

Щоб оцінити маркетингову користь, додайте унікальний промокод до реклами на моніторах в метро Києва чи в плакати на шляхових стінах платформ, який буде використовуватися тільки там. Як показує досвід наших клієнтів, найефективніша для старту реклама на станціях в метро Києва розміщується саме на платформах і доступна в трьох різних форматах:

  • брендування павільйонів (на колонах і на підлозі),
  • ПІДВІСНІ ЕКРАНИ та ІНФОСТІЙКИ (оренда відеоносіїв),
  • шляхові стіни (широкоформатні плакати на платформах).

Брендування охоплює всю станцію і підходить для іміджу крупних компаній. І крупний, і малий бізнес залюбки розміщує рекламу на екранах в метро, тому що її побачить весь Київ. Але з точки зору фінансових вкладень, екран великий підвісний – це оренда носія плюс окремий бюджет на виготовлення відеоролика.

Зате метроборди на шляхових стінах платформ (ми бачимо їх напроти себе в очікуванні поїзда) ідеально підходять для рекламного звернення за допомогою яскравого широкоформатного плакату, розміром від 4 до 6 метрів квадратних, за прийнятною ціною. Саме на платформах клієнти встигають детально ознайомитися з вашою торговою пропозицією до того, як знову опиняться в русі. Скільки коштує розмістити рекламу в метро Києва – дивіться ПРАЙС.

Перед тим, як замовити дороговартісне брендування павільйонів станцій метро, ознайомтеся з економною альтернативою: реклама на шляхових стінах станцій метро від КОМАНДА-А!

брендування павільйонів

Реклама на платформах станцій Київського метрополітену за цінами прямого оператора!

реклама на шляховій стіні

Вигідне розміщення реклами в метро: на ескалаторах чи на платформах?

Правильний вибір станції та формат розміщення – ескалатор, платформа, вагон, тунель –  суттєво впливає на те, чи проявить цільова аудиторія цікавість до вашої пропозиції. Ефективна реклама в метро Києва – це та, що розміщується у місцях найбільшого скупчення саме ваших потенційних клієнтів.

Подивіться на КАРТУ КИЇВСЬКОГО МЕТРОПОЛІТЕНУ: перед вами 52 можливості взаємодії з ЦА – саме стільки станцій приймають близько 1,5 млн пасажирів щодня. І конверсія напряму залежить від правильної комбінації місць на станціях.

Обирайте місця розміщення реклами в метро на платформах та ескалаторах київських станцій на сайті рекламної агенції КОМАНДА-А!

Карта Київського Метрополітену

В окремому розділі сайту, ви знайдете всі подробиці щодо розміщення реклами НА ЕСКАЛАТОРАХ. Слогани та дизайн можна замовити в розділі МАРКЕТИНГ. А про вартість оренди метробордів на платформах читайте нижче.

Реклама в метро: ціни, станції для розміщення на платформах

Ми пропонуємо рекламу на станціях Театральна, Оболонь, Почайна (Петрівка), Контрактова площа, Олімпійська, Палац Україна, Деміївська, Голосіївська, Васильківська, Виставковий центр, Лук`янівська, Палац спорту, Видубичі, Позняки та Харківська як прямий оператор без посередників.

Бачили нову рекламну кампанію ювелірного бренду «Золотий вік»? Плакати в київському метро розміщує КОМАНДА-А.

наш кейс: Золотий вік

КОМАНДА-А розмістила рекламу кави  Dolche aroma на платформах станцій Почайна, Театральна, Харківська, Лук`янівська, Контрактова площа, Палац спорту та Оболонь.

кава Dolce Aroma

Постійна ціна за оренду одного рекламного місця варіюється у діапазоні від 8 900 до 21 050 гривень на місяць без ПДВ в залежності від розміру метроборда плюс одноразова плата за друк та поклейку плакату. Подробиці – завантажити ПРАЙС.

Індивідуальна рекламна стратегія також входить у вартість розміщення. Аби замовити безкоштовне бронювання метроборда на 3 дні та отримати знижку 25 % на перше розміщення за промокодом metros, заповніть форму зворотного зв`язку.

Оформити заявку
на платформах
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.