Реклама в метро Києва: ефективність, стратегія, ціна

Вирішенню кожної конкретної задачі бізнесу відповідає окрема маркетингова стратегія.

Проте, існує загальнообов'язкова умова успішного просування – бренд має бути на очах у клієнтів. Постійна реклама в метро та всі її види маркетингових носіїв, від широкоформатних плакатів на платформах до великих банерів у вестибюлі метро і відеореклами у вагонах, забезпечує щоденне багатомільйонне охоплення аудиторії та допомагає вашим товарам і послугам бути конкурентоспроможними!

Розміщення реклами Золотий вік від КОМАНДА-А на шляхових стінах платформ київського метро

шляхові стіни платформ

Реклама на ескалаторах станцій Київського метрополітену від прямого оператора КОМАНДА-А!

ескалаторні схили

Ми пропонуємо найбільший формат рекламного місця від 2 до 6 м кв на ескалаторних схилах і шляхових стінах платформ. В середньому, пасажир метро бачить такий метроборд на станції близько 35 разів на місяць.

Цього достатньо, щоб запам`ятати ваш офер і торгову марку, навіть якщо під час перших 5-20 зорових контактів плакат був помічений тільки мимохідь. На 35-ий раз людина знає вашу пропозицію напам`ять, не задумуючись, звідки до неї прийшла ця інформація.

Як це відбувається? Для того щоб гарантувати охоплення цільової аудиторії, ми комбінуємо різну рекламу в київському метро: відео, широкоформатні плакати на станціях, наліпки У ВАГОНАХ поїздів та іншу, згідно з маршрутом потенційних клієнтів у підземці.

Допустимо, що нова кав’ярня знаходиться на станції метро Лук’янівська. Перше ознайомлення з брендом на рівні периферичного зору відбувається завдяки розміщенню великих банерів в холі метро біля ескалаторів і турнікетів на рекламному носії БЕКЛАЙТИ. Займіть місця на зеленій гілці, щоб охопити жителів цього напрямку.

А далі, в очікуванні поїзда, пасажири вільні для того, щоб прочитати вашу торгову пропозицію повністю на плакатах метробордів НА ПЛАТФОРМАХ. Це найбільш оптимальний носій в метро за критерієм «ефективна реклама - низька ціна».

В кінці кінців, на виході з підземки, люди приймають спонтанне рішення зайти і взяти каву з собою на шляху до робочого місця. Потрібно тільки правильно звернутися до аудиторії втретє на широкоформатних плакатах НА ЕСКАЛАТОРАХ, що розміщені на схилах стін, або ж НА МЕТРОЛАЙТАХ – ці лайтбокси розташовані вздовж поручнів на відстані витягнутої руки від людей, які піднімаються у місто чи спускаються на станцію.

Тут варто повідомити інформацію про місце розташування нової кав’ярні та про акцію з нагоди відкриття, щоб отримати приток нових клієнтів, завдяки розміщенню від прямого оператора реклами в метро Києва.

Найдешевша вартість та висока ефективність реклами – розміщення плакатів у метро!

статистика ефективності

Роздивіться навколо: в речах та продуктах вас оточують торгові марки, які постійно розміщують свою рекламу в Київському метрополітені! І ви їх купуєте.

Якому бізнесу підходить розміщення реклами в метро Києва?

Потрапити у підсвідомість своїх клієнтів завдяки вдалому слогану та дизайну реклами може будь-який продукт, послуга чи майбутній захід. Ми розміщуємо рекламу, виходячи з особливостей вашої унікальної торгової пропозиції.

Наприклад, афішу не завжди варто розміщувати біля локації проведення форуму, виставки чи концерту – краще орієнтуватися на станції, де часто бувають бізнесмени: Позняки, Оболонь, Майдан Незалежності; студенти: Печерська, Льва Толстого, Лук`янівська; меломани: Контрактова Площа, Петрівка та інші.

Рекламні метроборди на платформі станції метро Лук'янівська в Києві! Розміщення від КОМАНДА-А!

Наші метроборди на станції метро
Лук'янівська

Менший розмір реклами на шляховій стіні станції метро Контрактова площа за півціни!

Наші метроборди на станції метро
Контрактова площа

Наші клієнти – великі магазини, агенції нерухомості, будівельні компанії, супермаркети, салони краси та клініки. Приватні особи, представники різних сфер, дизайнери, адвокати, фінансисти, також успішно рекламують свої послуги в метро.

За умови належного оформлення торгової пропозиції, реклама в метро Києва через агенцію повного циклу КОМАНДА-А  окупається як у крупних компаній, так і у представників середнього та малого бізнесу. Ми пропонуємо найнижчу ціну одного контакту в ніші зовнішньої реклами в Україні як прямий оператор реклами в метро.

  • Рекламу Panasonic у київському метро розміщує агенція повного циклу КОМАНДА-А.
  • Фінансова компанія ШвидкоГроші розміщує свою рекламу в метро на постійній основі.
  • Мережа магазинів взуття INTERTOP – постійний клієнт прямого оператора реклами в метро КОМАНДА-А.
  • Бренд плитки та сантехніки АГРОМАТ замовляє рекламу в метро у прямого оператора КОМАНДА-А!
  • Клініка ЛазерХауз регулярно розміщує рекламу на метробордах КОМАНДИ-А за цінами прямого оператора.
  • Візіум отримує клієнтів по рекламі в метро, яку КОМАНДА-А розміщує на найближчих станціях до центрів корекції зору.
  • Лидер продажів чоловічих костюмів та верхнього одягу Voronin замовляє поліграфію та рекламу в метро у КОМАНДИ-А!
  • Рекламна агенція КОМАНДА-А розміщує рекламні плакати гіпермаркету JUSK в київському метро.

Вартість реклами в Київському метрополітені

КОМАНДА-А не є посередником – ми уклали прямий договір з КП Київський метрополітен і КМДА. Ось чому наші ціни на розміщення реклами в метро Києва формуються за собівартістю послуг і включають місяць прокату, друк та поклейку плакату на обране рекламне місце. Детальніше читайте у розділі ВАРТІСТЬ РОЗМІЩЕННЯ.

Ціни та вільні місця на кожній станції київського метро – завантажити ПРАЙС.

У вартість послуги також входить допомога наших менеджерів у формуванні вашої індивідуальної рекламної стратегії на платформах та ескалаторах станцій.

Як рекламна агенція повного циклу, ми пропонуємо весь комплекс маркетингових послуг: офер та УТП, логотип, слогани, фірмовий стиль, графічний дизайн і фото реклами. Подробиці – в розділі МАРКЕТИНГ.

В розділі ПОЛІГРАФІЯ можна замовити POS-матеріали з тим же дизайном і зекономити на розробці макетів для різних видів друкованої продукції.

Поліграфія КОМАНДА-А: друк каталогів на всіх видах паперу за цінами 2020 року.

каталоги

Типографія КОМАНДА-А в Києві друкує та розробляє дизайн візиток в короткі терміни.

візитівки

Замовити рекламні буклети будь-якого розміру в київській типографії КОМАНДА-А одним кліком!

буклети

Місія нашої компанії – турбота про бренди. Ми формуємо індивідуальні пропозиції у відповідь на кожне звернення. Тому 90 % клієнтів співпрацюють з нами на постійній основі.

Хочете забронювати метроборд на 3 дні безкоштовно? Заповніть форму зворотного зв`язку, щоб замовити рекламу в метро, і ми зателефонуємо!

Оформити заявку
на платформах
на ескалаторах
метролайти
беклайти
підвісні екрани
інфостійки
у вагонах
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.