Створення фірмового стилю компанії та бренду в Україні

Для впізнаваності бренду та лояльного відношення клієнтів до торгових пропозицій компанії необхідно розробити і завжди використовувати цілісний фірмовий стиль для сайту, флаєрів, каталогів, упаковки товару та рекламних кампаній.

Завдяки вдалому оформленню продукту чи послуги, цільова аудиторія обирає серед сотень пропозицій саме вашу, тому що вона уже відклалася в пам`яті, та здається найпростішою та логічною відповіддю на запит покупця.

Складно переоцінити фірмовий стиль та його значення для розвитку всіх видів бізнесу: знайомі графічні елементи, кольори, шрифт роблять з бренду давнього знайомого, який обирають уже не за ціною чи наповненням, а тому що дизайн стає спеціальною мовою, якою сенси та емоції домовилися між собою та об`єдналися навколо комфорту клієнта.

Рекламна агенція КОМАНДА-А пропонує створення та розробку логотипу, підбір кольорів, шрифтів та елементів дизайну окремо один від одного та комплексно, в складі послуги «книга бренду» (брендбук), у якій фірмовий стиль розробляється з нуля, вирішуючи одразу всі завдання бізнесу: POS-матеріали, мокап для упаковки, оформлення сайту та сторінок в соц. мережах, елементи для реклами та ін.

Усі завдання фірмового стилю: брендбук, POS-матеріали, мокапи, дизайн реклами, сайту, соцмереж

POS-матеріали, мокапи, дизайн реклами

Розробляємо структуру та дизайн сайтів і лендінгів на замовлення! Тисни на картинку та переходь на сайт КОМАНДА-А

сайт і сторінки у соцмережах

Замовити фірмовий стиль і POS-матеріали з індивідуальним підходом

Ми розбили брендбук на окремі послуги КОРПОРАТИВНІ КОЛЬОРИ, ЛОГОТИП і ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН на замовлення, щоб мати змогу будувати індивідуальний план дій для кожного клієнта згідно з поточними потребами бізнесу.

Наприклад, ви можете замовити тільки дизайн, якщо філософія та позиціонування бренду уже створені. Повноцінне оформлення також є, але потрібно перенести ваш гайдлайн (знаки, кольори, персонажі і т.д.) в майбутню рекламну кампанію на зовнішніх носіях? Переходьте за подробицями на сторінку ПЛАКАТИ БІЛБОРДІВ.

Ми можемо застосувати ваш фірмовий стиль в моушн-дизайні та у відеоролику, зробити фото для сайту чи коротку анімацію для реклами в соц. мережах. Детальніше про ці формати дивіться в розділі КОНТЕНТ.

Будь-які POS-матеріали, від візитівок до бренд-волів, представлені у розділі ПОЛІГРАФІЯ. Фіксовані ціни на фірмовий стиль – завантажуйте ПРАЙС. Обирайте окремі необхідні послуги або комплексну розробку бренду в формі зворотного зв`язку нижче!

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.