Друк листівок і флаєрів. Київ і доставка по всій Україні

Найдешевший та мобільний спосіб інформування аудиторії про послуги та товари – друк листівок та їх роздача поблизу торгової точки, офісу чи місця проведення події. В першу чергу, така кольорова та чорно-біла поліграфія виконує інформаційну функцію: описує асортимент товарів, суть послуги, історію компанії тощо.

Згадування про зниження ціни можливе в рекламних листівках, але під акції прийнято замовляти ФЛАЄРИ з відривними купонами та іншими вигодами, які пред`явник може використати у зазначений часовий проміжок.

Ось чому для друку флаєрів є сенс замовити міцніші матеріали – до 350 г/м2: картон або папір з ламінацією та захисним лаком глянцевих і матових текстур. А для друку листівок ми пропонуємо декілька варіантів з меншою щільністю – 130-250 г/м2:

  • офсетний – шорсткий офісний папір,
  • гладкий крейдований для економії бюджету,
  • крафт для презентації вінтажних та екотоварів,
  • різнокольоровий дизайнерський папір і картон, щільністю 350 г/м2 на замовлення для дорогих солідних листівок.

Замовити листівки та флаєри в типографії КОМАНДА-А: формати, ціни

Наша типографія знаходиться в Києві та виконує друк листівок з двох або з однієї сторони аркуша в форматах:

  • А6 для поштових розсилок,
  • А5 для роздачі на вулиці,
  • А4 для розклеювання оголошень,
  • будь-який довільний розмір за запитом клієнта.

Вид друку залежить від необхідного тиражу: для покупки листівок оптом більше підійде офсет – дешевий спосіб виготовлення великої кількості копій, а для штучного виробництва та попередньої кольоропроби використовується цифра.

Ви можете замовити комплексну послугу дизайн та друк листівок чи надати готовий макет у форматі tiff. З підбором кольорів дизайнеру варто орієнтуватися на автотипію CMYK, яка включає чорну, голубу, пурпурову та жовту фарби, а також їх змішування для досягнення всіх інших необхідних відтінків.

Кінцева вартість друку листівок залежить від тиражу, виду паперу та способу друку. Подивитися ціни на кожен матеріал окремо – відкрийте ПРАЙС. Щоб замовити друк листівок онлайн, заповніть форму зворотного зв`язку нижче. Якщо потрібна консультація менеджера, зазначте тільки ваші контактні дані.

Доставка в містах Київ, Буча, Ірпінь, Бровари, Бориспіль, Обухів, Вишневе, Чабани та в інших населених пунктах на відстані до 20 км від столиці – безкоштовно для замовлень від 1000 гривень. Доставка по Україні в надійній упаковці від КОМАНДА-А – за тарифами компаній-перевізників Нова пошта, Укрпошта, Justin.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.