Плотерна порізка друкованих виробів. Місто Київ

У типографії КОМАНДА-А можна замовити будь-яку друковану продукцію: ПЛАКАТИ, ВІЗИТІВКИ, КНИГИ, БАНЕРИ та багато іншого – читайте подробиці про кожен тип поліграфії на відповідних сторінках сайту в розділі ДРУК. І для кожного виду ми пропонуємо комплексне виготовлення тиражу чи окремі опції:

  • створення дизайну,
  • підготовка макету,
  • друк на різних матеріалах,
  • післядрукарські послуги.

Оформлення продукції після друку полягає в тому, щоб розрізати екземпляри, що знаходяться на одному аркуші, зробити надрізи для наклейок, вирізати літери для вивіски. Для рівних ліній підійде ПРЯМА ПОРІЗКА. Але якщо мова йде про фігурні листівки чи дитячі книжечки у вигляді цифр, потрібна плотерна порізка по контуру виробу. Наш плотер завантажує зображення в систему, друкує поліграфію та висікає будь-які форми:

  • по колу,
  • півколу,
  • по хвилястому візерунку,
  • по літерам,
  • по прямій,
  • по кривій і так далі.

На відміну від складної технології висічки, плотерна порізка відбувається на цифровому обладнанні, без додаткових штампів, що робить процес значно дешевшим. Таке розрізання підходить для друкованої продукції з плівки, оракалу, картону, крейдованого, офсетного та фотопаперу, сіті-паперу, крафту.

Плотерна порізка для рекламних матеріалів в Києві

Цей спосіб завершує виготовлення такої продукції, як СТІКЕРИ та етикетки для пляшок на клейкій плівці. На папері та картоні плотер друкує та висікає ХЕНГЕРИ на двері, КНИГИ нестандартних форм для дітей, вітальні листівки і сертифікати.

Крім того, плотерна порізка використовується для створення ВИВІСКИ з окремих літер: символи вирізаються окремо та збираються у слово за допомогою монтажної плівки, що знімається перед наклеюванням. Таким чином, літери розміщуються рівно та з однаковими інтервалами.

Щоб замовити плотерну порізку в Києві, заповніть форму зворотного зв`язку нижче. Наш менеджер зателефонує для уточнення деталей та надасть відповіді на всі ваші питання. Ми робимо індивідуальний прорахунок для кожного проєкту: загальна вартість залежить від матеріалу, формату та тиражу виробів.

Доставка кур`єром для замовлень від 1000 гривень здійснюється в столиці та в інших населених пунктах в радіусі 20 км: Бровари, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Обухів та інші.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.