Фальцювання поліграфії в Києві: ручне та машинне

Будь-який вид поліграфії більше ніж на одну сторінку потребує додаткової післядрукарської обробки:

  • бігування – витискання канавок для згинів аркуша,
  • фальцювання – самі згини,
  • зшивка та палітурка.

Місця складання брошури, буклету, листівок, блокнотів, креслень, інструкцій, газет, книги та документів плануються ще на етапі дизайну та верстки видання: важливо розмістити друк макету таким чином, щоб при фальцюванні не потріскалася фарба, а тексти та ілюстрації слідували в правильному порядку.

Спеціалізована типографія КОМАНДА-А виконує ручне та машинне фальцювання різних видів друкованої продукції в Києві. Можливі формати виробів: А0, А1-А5, А6 та довільні розміри у цих межах. Щільність паперу для складання без додаткового витискання ліній згину – до 170 г/м2.

Згинання аркушів більшої товщини також можливе, але потребує попереднього механічного створення прямолінійних канавок. Про цей етап післядруку детальніше можна прочитати на сторінці БІГУВАННЯ.

Ручне фальцювання на один, два та більше фальців (згинів) виконується для маленьких тиражів і невеликих форматів (до А3). Машинне фальцювання здійснюється на спеціальному обладнанні для великої кількості друкованих видань з розміром аркушів до А0.

Види фальцювання, підготовка до процесу

У нас можна замовити згинання листівки, брошури, буклету та великого креслення декількома способами:

  • книжка – один фальц по центру для двосторінкового інформаційного матеріалу;
  • євробуклет – два-три згини в одному напрямку;
  • гармошка – фальцювання на два та більше згинів у різні сторони;
  • хвіртка (калитка) – загортання країв всередину, до центру аркуша.

Підготовка до процесу полягає в тому, щоб продукція, яка щойно вийшла з друку, встигла просохнути, а фальцювання здійснювалося поздовжньо волокнам паперу. Тоді навіть перпендикулярні згини, що перетинаються не будуть схильні до швидкого розриву.

Обирайте тип продукції, який треба фальцювати, вкажіть додатковим коментарем його формат і необхідний тираж у формі зворотного зв`язку. Якщо є необхідність у всьому комплексі поліграфічних послуг у Києві, додавайте макет чи оберіть пункт «макет з нуля на замовлення» та обирайте матеріал для брошур, буклетів, листівок або інших виробів.

Щоб отримати консультацію менеджера з технічних питань виготовлення тиражу, лишіть тільки свої контактні дані у відповідних полях форми. Подивитися фіксовані ціни на фальцювання – завантажте ПРАЙС.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.