Порізка поліграфії з паперу, картону, плівки. Місто Київ

Буклети, ВІЗИТІВКИ, ПЛАКАТИ, КАТАЛОГИ, журнали та будь-який інший вид поліграфії, з метою економії матеріалів та прискорення процесу, друкується одразу по декілька штук на одному аркуші. Щоб отримати готовий тираж у заявленому форматі, треба пройти ще один етап – порізка рівними лініями за нанесеними мітками.

Типографія КОМАНДА-А виконує пряму обрізку на спеціальному різаку для картону, паперу різної щільності та текстури, крафту і плівки. Неважливо, яким був спосіб нанесення друку: цифровий, офсетний, шовкотрафаретний чи широкоформатний.

Специфіка післядрукарської підготовки тиражу для використання полягає у тому, що на різаку можлива тільки пряма порізка рівними лініями для квадратних і прямокутних форм. Про те, як розрізати інші, міцніші матеріали та зробити фігурну обрізку, читайте нижче.

Інші матеріали, плотерна порізка, висічка в Києві

Обладнання типографії КОМАНДА-А дозволяє зробити також пряму порізку ДСП, фанери, дзеркал і акрилових виробів на замовлення – вкажіть потрібний матеріал і формат у полі коментарів в формі зворотного зв`язку нижче.

Наш менеджер зателефонує для уточнення деталей та надасть індивідуальний порахунок: кінцева вартість робіт завжди залежить від розміру та кількості виробів. Фіксовані ціни на порізку паперу, картону та плівки в Києві – завантажте ПРАЙС.

Щоб замовити фігурну порізку наклейок, літер та інших нестандартних форм, переходьте на сторінку ПЛОТЕРНА ПОРІЗКА. Технологія обрізки на плотері також доступна для різних матеріалів та передбачає вирізання виробів по контуру.

Для виготовлення коробок та інших виробів, що складаються з декількох фігур, застосовується висічка штампом: друкована продукція вирубається ударом штанцформи по контуру макета одразу через стопку картону, паперу чи іншого матеріалу. Ця послуга також доступна на замовлення в типографії КОМАНДА-А.

Крім того, ми можемо виготовити будь-яку поліграфію комплексно: створити дизайн, розробити макет, надрукувати тираж і зробити післядрукарську порізку на спеціальному обладнанні. Обирайте вид продукції та оформлюйте замовлення онлайн на сторінках сайту в розділі ДРУК.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.