Друк на полотні: картини і фото в типографії КОМАНДА-А, Київ

Чудовий варіант подарунку, прикраса для офісу і дому, інтер’єрне доповнення кафе та ресторанів – це фото на полотні. Замовте портрет, надрукуйте репродукцію, зробіть індивідуальний колаж для заповнення простору чи пам`ятного презенту. Популярний формат – модульна картина, що складається з двох або більше частин, також доступний на замовлення.

Ми виконуємо цифровий (для невеликого розміру) та плотерний (широкоформатний) друк на полотні для великих принтів на натуральному бавовняному чи лляному полотні, щільністю 340 г/м2, і фактурному синтетичному матеріалі, щільністю 240 г/м2.

Наш плотер (широкоформатний принтер) може виготовити довільні розміри картини на замовлення в межах:

  • ширини від 300 мм до 1000 мм,
  • висоти від 300 мм до 3000 мм.

Якщо вам потрібне полотно більшого формату, пропишіть потрібне співвідношення сторін в полі для коментарів, заповнюючи форму зворотного зв`язку. А також прикріпіть готовий макет, з розширенням не менше 1440 dpi, або замовте обробку фотографії/індивідуальний дизайн у нас за окрему вартість.

Крім того, ми виконуємо друк на полотні за допомогою декількох видів чорнил, в залежності від стилю і характеристик виробу.

Види чорнила для друку на полотні, післядрукарські послуги

Типографія КОМАНДА-А може виготовити світлостійкі фото на полотні для розміщення на вулиці, вирішити питання вологостійкості виробу в приміщенні чи підібрати варіант друку з максимальною насиченістю кольорів. На вибір доступні 5 видів чорнил, що зроблять будь-який принт практичним та яскравим:

  • пігментне чорнило має багаторічний строк експлуатації та найближчу до художньої передачу зображення, використовується для професійних фотовиставок на вулиці та у галереях;
  • водне – заощадливий варіант друку на полотні з яскравими фарбами, завдяки хорошому просочуванню, але воно доволі швидко вигоряє та не підходять для маленьких деталей через схильність до незначного розтікання;
  • латексне чорнило має властивості пігментного і додатково створює захисну плівку на поверхні за рахунок нешкідливого полімеру в своєму складі;
  • ультрафіолетове чорнило піддається застиганню під впливом УФ-випромінювання: водо- та світлостійке, не вигоряє та не стирається з часом, добре передає насиченість фарб;
  • екосольвентне чорнило є новітньою технологією для струменевого друку фото на полотні з використанням розчинника замість води. Ідеально підходить для розміщення на вулиці, а останнє покоління вже отримало сертифікат на використання у приміщеннях.

Коли друк на полотні готовий, додатково можна замовити стяжку НАТЯГАННЯ ПОЛОТНА на підрамник та оформлення картини в збірній чи цільній рамі. Для захисту від впливу зовнішнього середовища є послуга покриття виробу захисним лаком з глянцевою текстурою.

Замовити друк на полотні онлайн з доставкою по Україні

Зазначайте спосіб друку картин і фото на полотні, вид чорнила, матеріал і формат виробу в формі зворотного зв`язку нижче для замовлення онлайн. Якщо вам потрібна консультація, заповніть тільки поля з контактними даними та додатковим коментарем для дзвінка менеджера.

Кінцева вартість проєкту залежить від обраного розміру, тканини та необхідності післядрукарських оздоблювальних послуг. Щоб подивитися ціни матеріалів, підрамника, рамки, дизайну, обробки фото, кожного виду чорнила та способу нанесення принту, завантажте ПРАЙС.

Кур’єрська доставка в містах Київ, Обухів, Бориспіль, Бровари та інших населених пунктах в радіусі 20 км навколо столиці – безкоштовно для замовлень від 1000 гривень. Пересилка у віддаленіші куточки України здійснюється за тарифами компаній-перевізників Нова пошта, Укрпошта та Justin.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.