Комплексне просування брендів та послуг в Україні

Американський журналіст Венс Паккард ще на початку 20 століття охарактеризував суть маркетингу так: «Задовольнити потребу не штука; штука в тому, щоб її створити».

Саме до цієї мети прагне КОМАНДА-А, коли береться за просування бренду і вирішує проблеми:

  • недостатньої кількості клієнтів,
  • низької конкурентоспроможності,
  • неефективних каналів зв`язку з цільовою аудиторією.

Ми переконані, що люди з однаковою частотою купують потрібні і непотрібні речі, витрачають гроші на першочергові послуги та розкіш. У першому випадку вони керуються потребою, в іншому – жагою отримання задоволення.

Ось чому в сучасному світі можна продати і купити будь-що. І є тільки одна обов`язкова умова для обох ринків збуту – грамотне комплексне просування бренду.

Для хороших продажів потрібно:

  • приділити достатньо уваги офферу та УТП (унікальній торговій пропозиції) свого продукту чи послуги,
  • серйозно поставитися до неймінгу (процес створення назви ТМ),
  • слідкувати за текстовим і візуальним контентом бренду,
  • регулярно створювати нові рекламні слогани.

Адже розвиток бізнесу потребує постійного, а головне послідовного підживлення брендінгом. КОМАНДА-А популяризує торгові марки і послуги комплексно та поетапно.

Розкрутка бренду: зовнішня реклама, інтернет-просування, ЗМІ

Існують десятки маркетингових інструментів для просування бренду в Києві та по всій Україні. Кожен власник бізнесу намагається їх застосовувати, але чомусь не всі реалізують стільки продукції, скільки хочуть.

Справа тут в тому, що недостатньо добре вивчити питання таргету (налаштування реклами у Facebook, Instagram, vk, Tik Tok), або seo-просування сайту у пошуковій видачі Google, щоб отримати постійний приплив клієнтів.

Мало розмістити свої рекламні банери на білбордах та в метрополітені, навіть направивши весь бюджет в цей канал зв`язку з ЦА.

Всі маркетингові інструменти для просування бренду працюють ефективно тільки разом і передбачають наявність упакованого продукту чи послуги до того, як стартує рекламна кампанія.

Ми починаємо з обов`язкової підготовки:

  • аудит,
  • вивчення конкурентів та аудиторії,
  • формування стратегії та точних змістів, які надалі транслюватимуться наскрізною лінією через весь контент та креативи торгової марки.

Успішне просування бренду – це чіткий алгоритм дій, а не випадкова удача. Хоча, трохи алхімії в цьому процесі все ж таки є… І це любов.

КОМАНДА-А любить продукти і послуги своїх клієнтів, як власні!

Етапи співпраці з нами

Отже, ми починаємо взаємодію з клієнтом з аудиту бренду, аналізу ЦА та конкурентів. Наступний крок – позиціонування, створення привабливої історії (легенди) та формування унікальної торгової пропозиції (УТП).

Слогани, копірайтинг і seo-тексти для сайту компанії наші райтери пишуть згідно з чітким технічним завданням та обраним tone of voice (голосом бренду) для всіх можливих каналів зв`язку з цільовою аудиторією.

Ми розробляємо брендбук, який включає логотип, корпоративні кольори, фірмовий стиль та графічний дизайн торгової марки, а також створюємо усі види контенту: ФОТО ДЛЯ БІЗНЕСУ, ФОТО ДЛЯ РЕКЛАМИ, КОРПОРАТИВНІ ВІДЕО та РЕКЛАМНІ РОЛИКИ.

Детальніше про кожну послугу можна дізнатися у відповідних розділах сайту. В процесі ви будете розуміти кожен наш крок та мати доступ до виконавців завдань. А ми здійснимо повне заглиблення у ваш продукт.

КОМАНДА-А надає маркетингові послуги в усіх крупних містах України: Київ, Харків, Одеса, Львів та Дніпро. Кожен інструмент просування доступний на замовлення окремо та має фіксовану вартість: подивіться наш ПРАЙС.

Щоб замовити аудит та персональну комерційну пропозицію абсолютно безкоштовно, заповніть форму зворотного зв`язку.

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.