Seo-копірайтинг: як тексти впливають на просування сайтів?

Всі власники бізнесу знають, що seo-копірайтинг – невід`ємна частина просування сайтів, але розібратися в конкретиці цього процесу без спеціальної підготовки доволі складно.

А між тим, якість послуги копірайтера напряму залежить від того, наскільки клієнт здатний сформулювати завдання та оцінити готовий текст. Пропонуємо вашій увазі невеликий, але концентрований лікнеп про те, що ж таке
seo-копірайтинг?

Оптимізація тексту для сайтів – ключові параметри хорошого контенту

Прямо зараз ви читаєте seo-текст, оптимізований для пошукової видачі Google. Якщо завданням звичайної статті є розкриття суті явища, якому вона присвячена, то seo-текст додатково має забезпечити просування сторінки сайту в пошуковику за допомогою доданих ключових слів (ключів, ключовиків).

Високочастотні ключові слова – це формулювання, які ми, користувачі, вводимо в рядок пошуку в інтернеті. Саме їх потрібно вставити в текст у якості ключів. Причому, відмінювання або розбавлення цих запитів іншими словами небажане.

Наприклад, копірайтер може отримати від seo-спеціаліста таке завдання: вставити в текст про верхній одяг ключ «шуба Київ купити» 5 разів, не переставляючи слова місцями та не змінюючи їх закінчень.

Це обумовлено тим, що роботи пошукових систем автоматично оцінюють статті та описи товарів за ключами і піднімають в ТОП видачі Google або Yandex сторінки сайтів з контентом, який найбільше відповідає запитам користувачів.

Ось чому, замовляючи послугу seo-копірайтинг для наповнення свого сайту у поганих спеціалістів, ви можете отримати полотно з непов`язаних слів та неузгоджених речень.

Seo-копірайтинг – це складна наука, яка потребує спеціальних навичок, щоб вводити ключі в текст органічно, не порушуючи його логіки та не втрачаючи живої розповідної манери.

Як замовити статті чи описи товарів у спеціалістів КОМАНДА-А?

Впевнені, що ви не знайшли навіть половини ключовиків у тексті, який зараз читаєте. Копірайтери рекламної агенції КОМАНДА-А – професіонали своєї справи.

І ключові слова – це тільки верхівка айсбергу. Адже оптимізований контент має ще параметри високої унікальності та низької заспамленості тексту, включає специфічні підзаголовки Н1-Н6 та спеціальні описи title і description. Що це таке – читайте наш БЛОГ.

Щоб купити статті з ключами для вашого сайту в Києві та по всій Україні в такому ж простому та легкому стилі, заповніть форму зворотного зв`язку нижче.

Подивитися фіксовані ціни на послуги копірайтера – відкрийте ПРАЙС.

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.