Графічний дизайн поліграфії будь-якої складності в місті Київ

Для просування бізнесу графічний дизайн – послуга першої необхідності. Розробка фірмового стилю, оформлення упаковки, друкована реклама і навіть звичайна візитівка починаються з ескізу, який створюють дизайнери.

І знайти свого виконавця – доволі складне завдання. Тому що вдале зовнішнє оформлення бренду чи компанії – це результат повного занурення у внутрішню філософію продукту, послуги або товару. Як з першої спроби отримати мокап чи принт, який допоможе виділитися серед конкурентів та підвищити продажі?                 

Ми дотримуємося думки, що хороший дизайн однаково залежить від креативності виконавців та їх практичних навичок: розумне використання робочих інструментів, націлене на конкретний результат, важливіше, ніж некероване вільне творіння поза межами заданого формату.

КОМАНДА-А пропонує послугу графічний дизайн у тісній взаємодії з замовником в місті Київ або віддалену співпрацю для брендів, компаній і приватних осіб по всі Україні. Наші переваги:

  • технологічність,
  • обізнаність у трендах,
  • досвід роботи з представниками різних ніш українського бізнесу,
  • комплексний підхід до реалізації проекту – маркетингове дослідження, ескіз, макет, друк, розміщення реклами (за необхідності).

Графічний дизайн і друк поліграфії від КОМАНДА-А: якими розробками ми займаємося?

Складність проєкту не має значення, тому що наша компанія поєднує три ключових напрямки: маркетинг, розміщення реклами та поліграфія.

Ми однаково професійно підходимо як до створення корпоративної ВІЗИТІВКИ чи календарів і ретушування ФОТО ДЛЯ РЕКЛАМИ, так і до зйомок складних відеороликів для ротації на телебаченні чи в мережі інтернет.

Ви можете замовити онлайн графічний дизайн для конкретного виду поліграфічної продукції через форму зворотного зв`язку нижче і запустити виробництво тиражу в типографії віддалено.

Оформлення сайту чи БРЕНДБУК потребує ближчої взаємодії: ми попросимо сформувати технічне завдання на графічний дизайн від КОМАНДА-А (список питань надається).  А також проведемо одну зустріч онлайн чи офлайн у місті Київ, Черкаси, Львів або Одеса для затвердження усіх деталей проекту, строків та кошторису.

Більшість наших поліграфічних і маркетингових послуг мають фіксовану вартість. Деталі – тисніть на ПРАЙС.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.