Фото та відео контент всіх форматів на замовлення в Україні

Випуск нового продукту, реалізація товару, надання будь-яких послуг неможливі без налагодженого зв`язку зі своїми виконавцями та клієнтами – зовнішня та внутрішня комунікація перетворилася в безперервне створення контенту та його правильне розміщення в Києві та в Україні.

За останні 10 років нові професії, на зразок директора з персоналу та маркетинг-директора, а також канали зв`язку з ЦА: соц. мережі, контекстна та банерна реклама, онлайн-блоги, вірусний маркетинг, з`являються мало не щодня.

Заперечувати цей виток розвитку в рекламі та управлінні означає втрачати гроші. Намагатися використовувати всі ці елементи одночасно без продуманої стратегії – також збиткова справа. Адже, навіть просте ведення сторінки в Інстаграм може стати джерелом марних витрат у невмілих руках.

Рекламна агенція повного циклу КОМАНДА-А пропонує послугу створення контенту в Києві та в Україні, яка включає підбір найвдаліших майданчиків для комунікації з цільовою аудиторією та стратегію просування, виходячи з індивідуальних особливостей вашого бізнесу.

Ведемо соцмережі компаній і персон в Україні: тексти, креативи, анімація, сторіз

пости для FB/Instagram

Дизайн сторіз у фірмових кольорах компанії від рекламної агенції КОМАНДА-А

сторіз для FB/Instagram

Створення контенту для різних ЦА та завдань бізнесу: сайт, ТВ, ЗМІ,
соц. мережі

Ми займаємося рекламою з 2010 року, і за цей час зібрали штат професійних виконавців, познайомилися з особливостями різних ніш ринку та побудували повноцінний продакшн.

В нашу команду входять маркетологи, сценаристи, копірайтери, дизайнери, фотографи, оператори, режисери, програмісти, smm-спеціалісти та інші талановиті люди, які разом можуть:

  • створювати контент для соц. мереж, включаючи smm, постінг, сторіз і таргетинг,
  • знімати відео, ролики та анімацію,
  • робити фото для сайту та інтернет-магазину,
  • малювати макети та банери для зовнішньої реклами,
  • писати статті, придумувати слогани та багато іншого.

Особлива цінність для наших клієнтів полягає в тому, що створення контенту в різних форматах і розміщення на будь-яких майданчиках відбувається у взаємодії працівників одного колективу. Так народжується масштабна рекламна кампанія, у якій сенси та оформлення всіх текстів і креативів, відеозйомка та монтаж виконані в одному стилі та разом працюють на досягнення загальної мети бренду.

КОМАНДА-А також є прямим оператором реклами в метро, займається розміщенням плакатів на зовнішніх носіях, домовляється про ефір на телебаченні та вихід матеріалів у друкованих та інтернет-ЗМІ.

Пишемо та розміщуємо іміджеві статті/інтерв’ю в ЗМІ. Рекламна агенція КОМАНДА-А

статті/інтерв’ю в ЗМІ

Створюємо дизайн рекламних плакатів і розміщуємо в київському метро! КОМАНДА-А – прямий оператор

реклама в метро

Замовити створення контенту та складання стратегії на рік або на місяць

Ми дотримуємось принципів індивідуального підходу до кожного клієнта, тому розбили послугу створення контенту на вужчі види взаємодії, з якими можна ознайомитися на сторінках КОНТЕНТ-ПЛАН, ФОТО ДЛЯ БІЗНЕСУ, ФОТО ДЛЯ РЕКЛАМИ, КОРПОРАТИВНЕ ВІДЕО, РЕКЛАМНІ РОЛИКИ та ін.

Перший етап роботи – це АУДИТ БРЕНДУ, який ви отримуєте безкоштовно разом з індивідуальним кошторисом проекту. Щоб замовити комплексну маркетингову стратегію, яка буде розрахована на оптимальний для вас період часу, від місяця до одного року, заповніть форму зворотного зв`язку нижче.

Також можна вибрати окремі етапи просування вашого продукту чи послуги на замовлення. Фіксовані ціни на створення відео, роликів, статей, постів, макетів та іншого контенту – дивіться ПРАЙС. КОМАНДА-А знаходиться в Києві та співпрацює з клієнтами по всій Україні: у Львові, Одесі, Харкові, Чернігові, Черкасах, Маріуполі, Кривому Розі, Івано-Франківську та ін.

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.