Купити блокнот: друк і оригінальний дизайн в Києві

Типографія КОМАНДА-А пропонує купити блокнот на подарунок або зробити мотивуючий, смішний, пам`ятний друк на блокнотах для працівників компанії. Ми можемо створити дизайн для друку самі чи втілити ваш авторський креатив згідно з наданим макетом.

На нашому обладнанні можуть бути реалізовані найсміливіші ідеї:

 • білі, чорні та різнокольорові сторінки різної щільності;
 • вставки-малюнки, слова, цитати;
 • принт сторінки в клітинку, в лінійку, в крапку;
 • з розбивкою на дати під діловий щоденник.

Обирайте книжкову чи альбомну орієнтацію аркуша від А6 до А1 або довільний формат. А з видами паперу давайте розбиратися детальніше.

Цифровий та офсетний друк блокнотів на різному папері

Дизайнерський папір підійде, якщо треба замовити і купити блокнот з незвичайною текстурою та різнокольоровими аркушами. Крафтовий – ідеальний варіант для екологічного та вінтажного дизайну. Крейдований та офсетний папір – це стандарт у виготовленні блокнотів на замовлення, який чудово підходить для ділових щоденників та подарункової поліграфії.

Можливий двосторонній та односторонній друк на аркуші з використанням 4 кольорів автотипії CMYK (чорний, пурпуровий, голубий і жовтий), а також їх змішування для досягнення оранжевої, зеленої, коричневої та інших фарб. Можна взяти за основу тільки один колір з чотирьох.

В залежності від потрібного об`єму партії, ми пропонуємо два види друку блокнотів: цифровий – від декількох штук та офсетний для великого тиражу на крейдованому, офсетному, крафтовому, дизайнерському папері та картоні, щільністю від 80 г/м2 для кожного з цих матеріалів. Так як вартість друку залежить від об’єму тиражу, можна замовити одразу декілька видів поліграфії з однаковим дизайном, щоб зекономити загальний бюджет – дивіться сторінки ПАПКИ, КАЛЕНДАРІ, ХЕНГЕРИ.

Види обкладинок і красиві способи зшивання блокнотів, післядрук

Обкладинки виготовляються з картону, дизайнерського, крейдованого та офсетного паперу, щільністю до 350 г/м2 і зшиваються за декількома технологіями на вибір:

 • на пружину для розкриття блокноту на 360 градусів;
 • на внутрішню пружину, приховану обкладинкою зовні;
 • на скобу для схожості на зошит;
 • на приховану скобу з перфорацією (маленькі дірочки для зручності виривання аркушів);
 • на люверси – круглі металічні заклепки;
 • на клей – стандартна палітурка за принципом склеювання книг, яка ідеально підходить для товстих блокнотів та щоденників. Сюди за бажанням додається резинка для фіксації та закладка-стрічка.

Ви можете купити блокнот в будь-якій комплектації з пропонованих: обкладинка + внутрішні сторінки + зшивка та замовити додаткові післядрукарські послуги:

 • глянцева чи матова ламінація;
 • УФ-лак для помітного блиску;
 • вибірковий лак для виділення фрагментів на сторінках та обкладинці;
 • захисний лак з помірним блиском;
 • тиснення всередину або назовні (конгрев).

Замовити блокноти: Київ та область з безкоштовною доставкою від 1000 гривень

На ціну послуги друк блокнотів впливає вартість матеріалів, тиражу та після друку. Подробиці – дивіться ПРАЙС. Обирайте вид та щільність внутрішніх сторінок, обкладинку та технологію зшивання онлайн в формі зворотного зв`язку нижче. Можна прикріпити готовий макет в форматі tiff чи обрати опцію «створення дизайну», а також написати детальний коментар у спеціальному полі форми.

Наші менеджери зателефонують вам у найближчий час і допоможуть купити блокнот з авторським друком в найкращій комплектації, яка відповідатиме вашому індивідуальному запиту. Лишіть тільки контактні дані, якщо маєте сумніви в тому чи іншому моменті, стосовно оформлення готового виробу.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою та Justin по Україні. В містах Київ, Гостомель, Буча, Ірпінь, Ворзель, Обухів, Бровари, Бориспіль, Пуща-Водиця, Вишневе, Конча-Заспа та в інших населених пунктах в радіусі 20 км навколо столиці доставляємо замовлення від 1000 гривень безкоштовно.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.