Розробка брендбуку в Україні на замовлення для ТМ та брендів

Найважливіший маркетинговий документ в компанії будь-якого профілю – це брендбук. Він грає таку ж роль для побудови зовнішньої комунікації, як статут у правовому полі.

Комплексний брендбук (книга бренду) включає:

  • філософію та місію підприємства,
  • концепцію торгової марки чи послуги,
  • їхні основні атрибути,
  • визначення цільової аудиторії,
  • позиціонування бренду,
  • фірмовий стиль.

Тобто, брендбук – це ідеологія вашого продукту у найменших деталях, згідно з якою будуються успішні відносини з покупцями та всередині колективу компанії. Адже працівники першими мають розуміти та приймати цінності організації та продукту, щоб ефективно реалізовувати його в обраній ніші.

І це може бути будь-яка сфера діяльності: брендбук в однаковій мірі закладає основу регулярних продажів, як для заводу металопластикових вікон, так і для ресторану. Послуги ще більше потребують розробки цього документа. Адже вони не втілені у твердому матеріалі та мають зацікавити клієнта своєю інтелектуальною або іншою нематеріальною цінністю, яку дуже важливо правильно оформити та «упакувати».

Хороший приклад такої упаковки – «Трансерфінг реальності» Вадима Зеланда. Це серія популярних езотеричних книг, які дуже добре продаються. Вчення Зеланда не засноване на наукових засадах, зате воно має звучну назву, яка одразу передає суть послуги та фірмовий відтінок червоного кольору в оформлені книг та афіш.

Що входить в послугу брендбук від КОМАНДА-А?

Повноцінний брендбук – це об`ємна робота, в якій є місце і дослідженню, і ремеслу, і винахідництву. КОМАНДА-А пропонує вам самим обрати зміст книги вашого бренду, в залежності від завдань, які стоять перед бізнесом у поточний момент.

Послуга ПОЗИЦІОНУВАННЯ БРЕНДУ детально описана у відповідному розділі сайту. На сторінці ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ ви можете ознайомитися з особливостями її сегментації. Також доступна на замовлення ІСТОРІЯ БРЕНДУ, яка розкриває філософію та місію компанії.

Ви можете окремо купити ЛОГОТИП або замовити КОРПОРАТИВНІ КОЛЬОРИ для компанії. Ми виконаємо на замовлення ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН будь-якої складності і створимо візуальні елементи бренду, які будуть використовуватися в рекламних кампаніях і підвищувати впізнаваність ТМ. Адже лого – це не єдиний товарний знак, за яким споживач диференціює вас серед конкурентів.

Заповніть форму зворотного зв`язку нижче, і ми обговоримо детальніше, який саме брендбук буде максимально корисним для вашого бізнесу на його поточному етапі розвитку.

Кінцева вартість залежить від комплектації послуги. Фіксовані ціни на кожен окремий вид робіт – завантажте ПРАЙС. Ми працюємо з компаніями та приватними особами по всій Україні.

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.