Оперативне сканування в Києві: документи і фотографії

Типографія КОМАНДА-А надає послугу сканування та ксерокопія документів і фотографій в Києві. Максимальний формат аркуша – А3.                                                                                                                                      

Наш сканер захоплює будь-яку щільність та різновид паперу, аж до картону, та працює дуже швидко. Тому ми пропонуємо оперативне сканування документів в Києві за декілька хвилин.

Якщо ви шукаєте, де відсканувати фото чи сторінки тексту поруч з центром столиці – дзвоніть прямо зараз! Наші центри відкриті по буднях на Шулявській і Позняках з 09:00 до 18:00.

Для замовлень компаній діє спеціальна програма «скан архівів», доступна в Києві та області: Бориспіль, Обухів, Буча, Ірпінь, Ворзель і т.д. Ми приїдемо та заберемо документи і фотографії самі, оцифруємо їх і привеземо назад. Конфіденційність гарантується!

Замовити сканування документів в Києві та області з доставкою

Оцифровка великої кількості матеріалів на замовлення здійснюється за попередньою домовленістю та у максимально короткий термін. Ви можете зателефонувати нам або зв`язатися онлайн за допомогою форми зворотного зв`язку нижче.

Вкажіть кількість та формат сторінок, адресу доставки, ваш номер телефону та оберіть необхідну послугу: сканування чи ксерокопія у відповідних полях форми. Фіксовані ціни на послуги – дивіться ПРАЙС.

КОМАНДА-А – поліграфія повного циклу в Києві. Ми також виконуємо ДРУК усіх видів продукції та створюємо дизайн будь-якої складності. З подробицями можна ознайомитися в розділі ПОСЛУГИ.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.