Яскрава відеореклама в метро Києва на інфостійках

Найбільший digital-носій відео реклами в метро Києва з діагоналлю 65 дюймів розташовується на платформах: двохсторонні інфостійки розміщені в самому центрі зали, поруч з ПІДВІСНИМИ ЕКРАНАМИ. А вздовж стін, які відділяють місце прибуття поїздів, встановлені односторонні конструкції такого ж розміру.

На цих вертикальних екранах може транслюватися ваша реклама в київському метро з форматом відео 4К чи FullHD. Широкоформатні інфостійки (метро) встановлені на підлозі та присутні майже на всіх станціях КП «Київський метрополітен». Вони користуються популярністю у організаторів концертів та інших заходів, служб доставки, гіпермаркетів побутової техніки та інших представників великого бізнесу в Україні.

Завантажте ПРАЙС, щоб подивитися, скільки коштує оренда інфостійки на кожній конкретній станції. Та зверніть увагу, що вам потрібно створити РЕКЛАМНІ ВІДЕОРОЛИКИ, які не входять у вартість розміщення на екранах, щоб запустити відеорекламу в метро Києва.

Ми можемо зняти і змонтувати ролик для інфостійки з вертикальним дисплеєм на замовлення або ж проконсультувати вас стосовно вимог до відео реклами в метро Києва для самостійного створення контенту. Основні нюанси пов’язані з довжиною відеоролика та положеннями ЗАКОНУ ПРО РЕКЛАМУ:

  • хронометраж варіативний, але має бути кратний 5-ти секундам;
  • будь-яка друкована та відео реклама в метро Києва потребує узгодження сюжету до моменту розміщення.

На сайті вказані стандартні ціни на інфостійки: купити 10 секунд рекламного часу з повтором в загальному блоці через кожні 5 хвилин протягом 17-ти годин з 06:00 до 23:00 вечора можна за 5 500 - 8 000 гривень без ПДВ в залежності від обраної станції метрополітену. Загальна кількість односторонніх інфостійок вздовж стін та двохсторонніх конструкцій в центрі платформи – від 2 до 6 штук. Всі вони синхронізовані між собою за часом показу відео реклами в київському метро.

Практично на всіх станціях Київського метрополітену розташовані інфостійки – вертикальні екрани з високою роздільною здатністю

Інфостійки: оренда від 5500 до 8000 грн
на місяць без ПДВ

Розміщення роликів на всіх станціях метро в Києві за цінами прямого оператора КОМАНДА-А

Відео реклама, кратна 5-ти секундам,
на 2-6 екранах на кожній станції

Інфостійки в метро Києва: плюси та мінуси рекламного носія

КОМАНДА-А – прямий оператор реклами в метро Києва, тому наші ціни нижче, ніж у агенцій, які виконують функцію посередника. Ми пропонуємо метроборди НА ЕСКАЛАТОРАХ і НА ПЛАТФОРМАХ, які є лідером з точки зору охоплення аудиторії завдяки вдалому розташуванню на очах у пасажирів в моменти очікування поїзда та повільного підйому рухомими сходами. Саме тут пасажири встигають ознайомитися з вашим рекламним оголошенням без поспіху та в стані повної концентрації на суті повідомлення.

А для першого дотику з брендом чи тематичною акцією на продукт можна обрати БЕКЛАЙТИ – великі банери у вестибюлях станцій біля турнікетів, чи рекламу НА МЕТРОЛАЙТАХ – лайтбоксах, розміщених вздовж поручнів ескалаторів.

Ще один носій відео реклами в метро Києва – це ПІДВІСНІ ЕКРАНИ, що знаходяться в тій же ціновій політиці та мають таке саме розташування, що й інфостійки (відео). Обирайте рекламний носій, виходячи з маркетингових потреб вашого бізнесу, або ж звертайтеся до нас за персональною вигідною стратегією розміщення. А для порівняння цін, дивіться загальний ПРАЙС на всі рекламні носії в метро.

Говорячи про плюси та мінуси інфостійок, важливо розуміти, що відеоролик націлений на аудиторію, яка крокує платформою до своєї мети в інших локаціях метрополітену: зупинка відбудеться тільки на ескалаторі чи в очікуванні поїзда.

З іншого боку, якщо мова йде про концерт в залі, яка знаходиться близько до цієї станції, а людина як раз задається питанням, як організувати своє дозвілля, краще показувати можливості артистів саме у форматі відео. Обирайте станції та місця розміщення, які вас цікавлять у формі зворотного зв’язку, і ми зателефонуємо!

Оформити заявку
на платформах
на ескалаторах
метролайти
беклайти
підвісні екрани
інфостійки
у вагонах
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.