Поліграфія від А до Я: дизайнерські послуги та тест друку

КОМАНДА-А надає широкий спектр поліграфічних послуг в Києві: від створення макету та окремих його елементів до виконання нестандартного широкоформатного друку тиражу будь-якого об`єму.

Наше обладнання дозволяє отримати бажаний результат, використовуючи всі види матеріалів, та заощадити на виробництві продукції завдяки професійному вибору способу реалізації вашого проєкту.

Ми приділяємо багато уваги додрукарській підготовці, оскільки вважаємо, що 99 % успіху в створенні презентабельної КНИГИ, ВІЗИТІВКИ чи ЛИСТІВКИ – це якісні послуги поліграфічного дизайнера та коректна кольоропроба в поліграфії до того, як макет потрапляє в друк.

Всі послуги поліграфії КОМАНДА-А: додрукарська підготовка, сканування

Як рекламна агенція повного циклу, ми спеціалізуємося також на створенні плакатів зовнішньої реклами і реклами в метро.

Крім того, наші штатні дизайнери створять з нуля фірмовий стиль та лого компанії, які надалі можна використовувати для будь-яких POS-матеріалів вашого бренду.

Якщо ж послуги поліграфічного дизайнера не потрібні замовнику, до друку надається готовий макет у форматі tiff, за яким ми оперативно надрукуємо будь-яку продукцію: футболки, фото, візитівки, флаєри, етикетки, постери та інше на будь-якому матеріалі: папір, картон, полотно або пластик.

Повний перелік доступних текстур та способів друку можна знайти у розділі ПОЛІГРАФІЯ. Усі можливі послуги дизайну – на сторінці ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. Додаткова інформація про наші маркетингові та технічні можливості ведення проєкту на замовлення дивіться у розділі СТВОРЕННЯ МАКЕТІВ. Нижче, в якості прикладу, показуємо фото дизайну поліграфічної продукції, який ми розробили для себе у фірмовому стилі КОМАНДА-А.

Замовити верстку, кольоропробу в поліграфії, сканування, послуги дизайну

Послуга ВЕРСТКА ПОЛІГРАФІЇ на основі вашого дизайну включає корекцію розміщення елементів, формування сторінок, створення відступів та інші деталі оформлення друкованої продукції.

Ви можете замовити послуги дизайну, верстку поліграфії, таку важливу кольоропробу в поліграфії чи сканування окремо одна від одної, або створити запит на комплексний індивідуальний прорахунок вашого проєкту онлайн у формі зворотного зв`язку нижче. Фіксовані ціни на дизайн поліграфії та інші поліграфічні послуги в Києві – завантажте ПРАЙС.

Ми приймаємо замовлення на розробку та друк поліграфічної продукції по всій Україні та однаково швидко доставляємо готову продукцію як у великі міста, так і в маленькі населені пункти. Наші постійні клієнти знаходяться в Харкові, Одесі, Львові, Івано-Франківську та Чернівцях. Зверніть увагу, що сканування документів та зображень будь-якого формату доступне на замовлення тільки в столиці.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.