Створення контент-плану для компаній та брендів в Україні

Контент – це вся інформація яку про нас знають партнери та потенційні клієнти: тексти, відео, фотографії, відгуки… Весь цей комплекс потребує планування та професійної розробки.

Основою управління інформацією є контент-план. Якщо притримуватися його постійно, репутація бренду монетизується. Ми пропонуємо:

  • складання графіку виходу ваших публікацій через усі можливі канали зв`язку з цільовою аудиторією в Україні;
  • планування тем та змістів, які вигідно транслювати, виходячи з особливостей бізнесу;
  • пошук нових інформаційних приводів та майданчиків для публікацій.

Приклади оформлення контенту: імідж, експертність, збільшення продажів

Дуже часто контент-план пов`язують виключно з соц. мережами, але це не зовсім так. Телебачення, друковані та
онлайн-ЗМІ, сайти, корпоративні матеріали, email-розсилка – це також контент, який потребує оформлення.

Регулярні пости у соц. мережах Instagram, Facebook і Tik tok на корпоративних сторінках і в особистих профілях виконують іміджеву функцію.

Професійне smm-просування, таргет (реклама в соц. мережах) також закладаються в детальний контент-план. І навіть регулярний вихід сторіз в Інстаграм може стати маркетинговим інструментом, якщо створити рубрики та впізнавані візуальні деталі для вашого продукту.

До того ж, не тільки торгова марка може стати брендом. Тенденція персоналізації бізнесу стає все глобальнішою. Особливо, якщо мова йде про сферу послуг.

Ви дизайнер інтер`єрів? Бухгалтер чи спеціаліст з автоматизації бізнесу? Експертні пости в особистому профілі, ведення блогу та авторських колонок створять попит на ваші компетенції. У нас можна замовити особистий контент-план!

Наповнення сторінок сайту та торгових карток інтернет-магазину – ще один вид публікацій. Грамотні та лаконічні описи товарів збільшать продажі.

КОМАНДА-А пропонує також послуги КОПІРАЙТИНГ і SEO-КОПІРАЙТИНГ – створення текстів, оптимізованих для Google-видачі в Україні.

Замовити корпоративний чи особистий контент-план на місяць або на рік

Період співпраці від одного тижня до року визначається індивідуально та залежить від мети проєкту: короткочасне просування акційного товару чи довгострокова робота над репутацією бренду.   

Послуга доступна на замовлення за фіксованою ціною. Дізнатися вартість – дивіться ПРАЙС. Графічний дизайн та фотограф для створення рекламних матеріалів обговорюються окремо. Щоб купити контент-план, заповніть форму зворотного зв`язку онлайн або зателефонуйте нам!

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.