Ціни на рекламу в метрополітені Києва: що входить у послугу?

Загальна вартість реклами в метро Києва включає виготовлення плакату (дизайн, слоган, друк) та його розміщення: поклейка та оренда рекламного місця на 30 днів. Послуга пролонгації маркетингової кампанії в КП «Київський метрополітен» актуальна для тих брендів, які мають незмінну торгову пропозицію: вартість прокату реклами на ще один місяць складається тільки з суми оренди рекламних місць без оплати за друк і поклейку плакатів. Подивитися скільки коштує реклама в метро Києва на кожній конкретній станції – завантажте ПРАЙС.

У свою чергу, на ціну за поліграфічні послуги на рекламу в метро впливають розміри оголошень, а сума за прокат розраховується в залежності від обраної станції. Метроборди на шляхових стінах платформ прямо напроти пасажирів в очікуванні поїзда дозволяють помістити банер, розміром від 3 до 6 метрів квадратних. Рекламні місця на ескалаторних схилах представлені у розмірах від 1,5 до 3 метрів квадратних. І тут в ціну включені два метроборди в обох напрямках руху ескалаторів.

Маємо декілька доступних розмірів плакатів для розміщення вашої реклами на ескалаторних схилах київського метро!

доступні розміри плакатів
на ескалаторних схилах

Ваша реклама в метро на будь-який бюджет: плакат 6 м. кв. або 3 м. кв. на шляхових стінах платформ за півціни!

доступні розміри плакатів
на шляхових стінах

Завантажте ПРАЙСщоб дізнатися, скільки коштує реклама в метро Києва з урахуванням розміру метроборда. Щоб обрати станцію для розміщення, перейдіть на сторінку КАРТА КИЇВСЬКОГО МЕТРОПОЛІТЕНУ.

А щоб ознайомитися з правилами оформлення плакатів для реклами в метро, вимоги з точки зору законодавства України зібрані в нашій статті блогу ЗАКОН ПРО РЕКЛАМУ. З послугами креативу (дизайн та слогани) можна ознайомитися у розділі МАРКЕТИНГ.

Загальна вартість реклами в метро, враховуючи друк та поклейку плаката

У прямого оператора КОМАНДА-А реклама в метро має розцінки без відсотку агенцій-посередниць: за місяць прокату метроборда, розміром 2,7 м кв на платформі станції Олімійська – 7 850 гривень. А шестиметровий плакат на багатолюдній Почайній (Петрівці) обійдеться у 15 350 гривень. Обидві суми включають розміщення, друк і монтаж/демонтаж одного плакату.

Великий рекламний плакат на станції метро Почайна за 14 220 гривень на місяць з урахуванням друку та монтажу.

Почайна (Петрівка)
Метроборд 6 м кв за 15 350 грн без ПДВ

Розміщення реклами на метроборда платформ на замовлення! Вас порадують наші ціни.

Олімпійська
Метроборд 2,7 м кв за 7 850 грн без ПДВ

Загальна вартість усіх робіт на ескалаторних схилах коливається у проміжку від 8 700 до 11 300 гривень. Деталі по кожній окремій станції – завантажити ПРАЙС. Крім того, ми завжди проявляємо гнучкість в способах оплати та пропонуємо новим клиєнтам рекламу в метро Києва недорого за рахунок знижки на перший місяць розміщення у розмірі 25 % за промокодом metros.

Кращі ціни на розміщення реклами на ескалаторах центральних станцій КП «Київський метрополітен» від КОМАНДА-А!

Лук`янівська
2 метроборди по 3 м кв за 10 500 грн без ПДВ

Обирайте для реклами станції метро, що знаходяться неподалік від вас! Два метроборди на ескалаторах Площі Льва Толстого за 10 480 гривень на місяць.

Площа Українських Героїв
2 метроборди по 3 м кв за 11 300 грн без ПДВ

Крім того, вздовж поручнів на ескалаторах розміщена реклама НА МЕТРОЛАЙТАХ – ціна варіюється від 6 090 до 8 290 гривень за два плакати по обидві сторони одного лайтбоксу.

А на платформах представлені відео носії ПІДВІСНІ ЕКРАНИ, вартість яких стартує від 7 200 гривень на місяць. Тут же встановлені ІНФОСТІЙКИ (ВІДЕО): вартість розміщення є такою самою, але діагональ екрану значно більша. Всі доступні станції можна подивитися в формі зворотного зв’язку, обираючи один із зазначених варіантів реклами.

Лідер за охопленням аудиторії, реклама на моніторах У ВАГОНАХ метро, має вартість від 52 000 гривень за ролик у рекламному блоці на 2 440 екранах у потягах підземки.

А біля турнікетів розміщені БЕКЛАЙТИ – великі банери у вестибюлі метро (ціна формується в залежності від станції від 11 400 до 34 270 гривень на місяць).

Додаткові послуги: рамка, друкарські помилки, фото звіт зі станції

Ми пропонуємо послугу візуально непомітної доклейки фрагменту плаката у разі допущення друкарської помилки за 300 гривень. Ще одна особливість отримання послуги реклама в метро – технічні вимоги КП «Київський метрополітен» до її зовнішнього вигляду. Під час розробки макета потрібно враховувати додавання рамки з нанесенням інформації про відповідальну організацію, яку ми завжди надаємо замовнику. За вашим бажанням, цю роботу можуть виконати наші дизайнери за 50 гривень.

Реклама в метро, як у ЦИТРУС – всього 15 000 гривень на місяць! КОМАНДА-А створить макет, надрукує та розмістить за цінами прямого оператора.
Оформлення макетів реклами в метро, друк плакатів та розміщення на станціях від прямого оператора КОМАНДА-А.

Моніторинг належного зовнішнього вигляду вашої торгової пропозиції та фотозвіт з місця розміщення входять у загальну вартість послуг. Усі ціни на сайті вказані без ПДВ. Обирайте станцію та необхідний набір послуг, які вас цікавлять у формі зворотного зв’язку!

Оформити заявку
на платформах
на ескалаторах
метролайти
беклайти
підвісні екрани
інфостійки
у вагонах
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.