Друк папок у корпоративному стилі: Київ, Україна

Упізнаваний стиль компанії відображений у поліграфії для офісного користування, презентацій і виставок. Ми робимо ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН, РОЗРОБКУ МАКЕТІВ і друк папок, ВІЗИТІВОК, БЛОКНОТІВ, СЕРТИФІКАТІВ та іншої корпоративної поліграфії на замовлення.

Спеціалізована типографія КОМАНДА-А виготовляє фірмові папки для паперових документів з двох видів матеріалів, щільністю від 250 г/м2:

  • картон,
  • дизайнерський папір різних кольорів і текстур.

Можливі стандартні формати А3, А4, А5 та довільні розміри з внутрішньою кишенею (заглушкою), яка утримує ділові папери всередині. Для маленького тиражу ми пропонуємо швидкий цифровий друк папок, а для великої партії – офсетний. Завжди дешевше замовити поліграфію оптом: ціна за одну штуку зменшується прямо пропорційно збільшенню всього тиражу.

Дизайн з логотипом та іншими графічними елементами можна втілити за допомогою різнокольорового та однокольорового друку, а також післядрукарських послуг: тиснення, ламінації, покриття лаком.

Різнокольоровий та однокольоровий друк папок, ламінація, тиснення, лак

Індивідуальний друк тексту, розміщення логотипу та картинок можливе з двох або з однієї сторони папки за допомогою різнокольорових фарб автотипії CMYK чи одним кольором (наприклад, чорним).

Автотипія CMYK – це стандарт поліграфічного друку папок та інших виробів, який включає пурпуровий, голубий, жовтий і чорний кольори. Всі інші фарби отримують шляхом їх змішування.

Для укріплення виробу додатково можна замовити ламінацію, для надання блиску всій сторінці – УФ-лак та захисний лак для помірного блиску. За допомогою вибіркового лаку можна виділити деякі фрагменти друку на папці, а для написів і логотипу застосувати тиснення всередину.

Замовити друк папок в типографії КОМАНДА-А: ціни, умови доставки

Формування кінцевої вартості тиражу включає ціну кожного з матеріалів та післядрукарські послуги. Дізнатися, скільки коштує кожен вид паперу, різнокольоровий та однокольоровий друк папок, ламінація, тиснення, захисний, вибірковий і УФ-лак – завантажте ПРАЙС.

Ми знаходимось у Києві та доставляємо замовлення від 1000 гривень в столиці та в радіусі 20 км навколо неї безкоштовно. Доставка в інші міста України здійснюється за тарифами компаній-перевізників Нова пошта, Укрпошта, Justin.

В формі зворотного зв`язку можна обрати всі параметри виробу та додати матеріали для створення дизайну та друку папки. Готовий макет прикріпіть окремим файлом у форматі tiff.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.