Акція на рекламу в метро: прайс 2021 зі знижкою в СЕРПНІ!

Ми виділили 6 пар метробордів на ескалаторах для плакатів з торговими пропозиціями малого, середнього та великого бізнесу зі знижкою 45 %! Акція на рекламу в метро Києва діє на розміщення в період з 01.08.2021 р. по 31.08.2021 р.

Бронюйте доступні місця в формі зворотного зв`язку нижче!

Бронюйте доступні місця в формі зворотного зв`язку нижче!

Акційні метроборди в обох напрямках руху ескалаторів вільні на станціях:

  • Майдан Незалежності,
  • Площа Льва Толстого,
  • Лук`янівська,
  • Золоті ворота,
  • Печереська.

Ми виконуємо дизайн, друк і розміщення реклами в метро без посередників, на правах прямого оператора. Наші клієнти обирають необхідну комплектацію послуги та економлять час, приділяючи організації своєї рекламної кампанії рівно стільки уваги, скільки бажають.

Друк плакатів у власній типографії та фотозвіт з місця розміщення

Готовий макет відправляється на друк в нашу типографію та обійдеться в 360-720 гривень (залежить від розміру) за одну штуку на матеріалі oracal (не боїться протягів).

Послуга поклейки плакату на метроборд і зняття по завершенні рекламної кампанії – 1000 гривень одноразово, з урахуванням транспортування до місця розміщення. Прикріпити макет вашої реклами в форматі tif можна прямо в формі зворотного зв`язку.

КОМАНДА-А надає також маркетингові послуги: ми можемо розробити текст і дизайн плакату самі за окрему вартість. Оберіть пункт «макет з нуля під замовлення» у відповідному полі форми, і наш менеджер зателефонує для обговорення деталей.

Фотозвіт включено у вартість розміщення. Крім того, ми слідкуємо за належним зовнішнім виглядом плакатів протягом всього строку оренди наших рекламних місць в КП «Київський метрополітен».

Подивитися ціни на розміщення із зазначенням номеру місця та станції – завантажте ПРАЙС.

Оформити заявку
не вибрано місце розміщення
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.