Друк каталогів в Києві: матеріали, формати, кольори

Для зручності вибору компанії та бренди об’єднують весь перелік своєї продукції в спеціальні брошури – каталоги. Їх використовують для розповсюдження на виставках і ярмарках, відправки поштою та демонстрації всього доступного асортименту, щоб привозити позиції зі складу тільки на замовлення.

Це особливо зручно, коли товари великогабаритні, або можуть бути виготовлені з різних матеріалів, і магазин меблів, наприклад, не вміщає всі доступні пропозиції. Ми виконуємо друк каталогів і рекламних журналів стандартних форматів А6, А5, А4 та довільного розміру з 5-ти різних видів паперу, щільністю від 45 г/м2 і вище:

 • крейдований для насичених ілюстрацій та яскравих фарб,
 • офсетний більшої товщини,
 • картон,
 • дизайнерський папір різних кольорів і текстур,
 • газетний для чорно-білих видань.

Обкладинка виготовляється з офсетного, крейдованого, дизайнерського паперу та картону більшої щільності (до 300 г/м2). Можна обрати між альбомною та книжковою орієнтацією аркуша та різнокольоровий або однокольоровий друк каталогів, виходячи з бюджету та іміджу компанії.

Схема формування кольору, яку ми використовуємо для друку – чотирикольорова автотипія CMYK. Вона  включає голубий, пурпуровий, жовтий і чорний, а також їх суміш для досягнення різних відтінків (оранжевий, зелений, червоний і т.д.).

Можна взяти за основу тільки один з доступних кольорів (наприклад, чорний для чорно-білого видання). Обидва варіанти реалізуються як для одностороннього, так і для двостороннього друку.

Післядрук: збирання на пружину, на скобу, на кільце, м`яка палітурка

Типографія КОМАНДА-А пропонує декілька видів обкладинок для друку каталогів, які підкреслять статусність, мобільність чи доступність вашої торгової пропозиції:

 • зшивка на пружину – дешевий варіант для великої кількості сторінок,
 • зшивка на скобу для маленького об`єму,
 • зшивка на металічні кільця,
 • м`яка палітурка.

Крім того, доступні на замовлення послуги післядруку для дизайнерського оформлення та зміцнення внутрішніх сторінок і обкладинок:

 • глянцеві та матові за рахунок ламінації,
 • УФ-лак для ефекту блиску,
 • захисний лак з помірним блиском.

В залежності від змісту видання, ми можемо запропонувати друк каталогів з комбінуванням різних типів паперу: товщі сторінки з фотографіями і тонкі для тексту, або вставки зі зразками матеріалу вашої продукції.

Замовити друк каталогів у типографії КОМАНДА-А: ціни, доставка

Кінцева ціна на друк каталогів індивідуальна в кожному окремому випадку, тому що залежить від обраного формату, кількості сторінок, типу паперу, тиражу та кількості післядрукарських послуг. Щоб дізнатися окрему вартість матеріалу, формату, ламінації, УФ-лаку, вибіркового лаку та всіх видів палітурок, завантажте ПРАЙС.  

Якщо незабаром ви плануєте взяти участь у виставці, або ж запускаєте велику рекламну кампанію, замовте поліграфію оптом та зекономте на цьому загальний бюджет за рахунок збільшення тиражу. Ми друкуємо також: ФЛАЄРИ, ХЕНГЕРИ, СТІКЕРИ, ВІЗИТІВКИ та багато іншого.

Безкоштовна кур`єрська доставка діє в містах Київ, Вишневе, Чабани, Обухів, Бориспіль, Бровари, Гостомель, Буча, Ірпінь, Ворзель та в інших населених пунктах у радіусі 20 км навколо столиці для замовлень від 500 гривень. Доставка по всій Україні здійснюється за тарифами компаній-перевізників Нова пошта, Укрпошта, Justin в надійному пакуванні від КОМАНДА-А.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.