Реклама в метро на ескалаторах – бренд знатиме весь Київ!

Усі, хто спускається до платформи, або піднімається в місто, змушені стояти на ескалаторі. Ми повільно рухаємося до виходу і думаємо: «Зараз добре було б випити кави. А може знайдеться поблизу свіжа випічка?» Відповіді на наші думки розміщені прямо тут – в рекламі на ескалаторних схилах.

Супер-пропозиція: прямий оператор реклами в метро пропонує в оренду всі місця на стінах ескалаторів станції Палац спорту під одну рекламну кампанію!

Реклама на ескалаторах станції метро
Палац спорту

Широкоформатні рекламні плакати на ескалаторних схилах без посередників! КОМАНДА-А – прямий оператор реклами в КП «Київський метрополітен».

Реклама на ескалаторах станції метро
Печерська

Пошук покупців автоматично стає цільовим, якщо ваш бізнес знаходиться неподалік. Адже саме тут, на ескалаторах, люди приймають моментальне рішення про покупку на ходу. Для популярних послуг на кшталт манікюру, косметичних процедур, стоматології чи сервісу мобільних телефонів, ескалаторні схили також краща реклама в місті Київ. Адже, це так зручно записатися до лікаря неподалік від офісу або привести себе в порядок по дорозі з роботи додому, коли ти фізично вже знаходишся тут!

Вдале розміщення реклами в метро від власника носіїв – найдешевший спосіб пошуку потенційних клієнтів, а мільйонна аудиторія пасажирів підземки готова скористатися якісними послугами. Просто допоможіть їй знайти вас!

Варіанти розміщення реклами на ескалаторах у Київському метрополітені

Є декілька доступних площин, на яких розміщується реклама в метро на ескалаторі:

  • над кабінками чергових станції,
  • МЕТРОЛАЙТИ НА ЕСКАЛАТОРАХ (лайтбокси вздовж поручнів),
  • ескалаторні схили (широкоформатні плакати на стінах).

Всі ці майданчики можуть бути орендовані, але ми рекомендуємо саме рекламу на схилах ескалаторів. Чому?

Метролайти в 3 рази менші, ніж місця на стінах ескалаторів. Замовляйте широкоформатну рекламу на ескалаторних схилах в КОМАНДА-А за цінами прямого оператора.

реклама на
метролайтах

Над кабіною чергового станції розміщено один невеликий плакат. На ескалаторних схилах ви можете помістити два рекламних звернення по 3 м. кв. в обох напрямках руху ескалатора за ціною одного!

реклама над
кабіною чергового

Рекламні плакати на схилах ескалаторів, розміром від 1,5 м. кв. до 3 м. кв. привертають увагу цільової аудиторії. Замовте 2 плакати напроти зі знижкою в КОМАНДА-А!

реклама на
схилах ескалаторів

Над кабінками люди шукають очима інформацію про пересадки та напрямок поїздів. Вартість метролайтів в Києві така сама, як у широкоформатної реклами на схилах ескалаторів, а от розмір значно менший.

А ще, метролайти розташовані занадто близько. Стоячи на рухомих сходах, люди зазвичай дивляться у далечінь, намагаючись абстрагуватися від присутності інших пасажирів.

І саме там, на стінах, де найчастіше зупиняється погляд людини, що знаходиться в очікуванні, розташований найбільший рекламний формат: плакати від 3 до 6 квадратних метрів.

Вартість реклами на ескалаторах

Постійні ціни прямого оператора реклами в метро Києва за два метроборди в обох напрямках руху ескалаторів: 9 200 - 11 800 гривень на місяць без ПДВ. Сума оренди варіюється в залежності від обраної станції та розміру рекламного місця.

Мобільний оператор КИЇВСТАР – клієнт КОМАНДА-А

Наш кейс: Київстар

Повідомити про майбутню подію чи продаж товару поблизу можна за допомогою реклами на ескалаторах!

Наш кейс: КП «Київкінофільм»

Робіть ваші торгові пропозиції клієнтам на ескалаторних схилах метро Майдан Незалежності, Площа Українських Героїв, Лук`янівська, Золоті ворота, у переході з Золотих воріт на Театральну, на Палаці спорту та Печерській.

Одноразові послуги друку та поклейки плакату входять у вартість розміщення: завантажуйте ПРАЙС, щоб дізнатися подробиці. Щоб отримати знижку 25 % на перший місяць реклами в метро з промокодом metros, заповніть форму нижче. Також доступна безкоштовна послуга бронювання метроборда на 3 дні.

Оформити заявку
на ескалаторах
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.