Створення та розробка логотипу бренду компанії в Україні

Логотип – це фірмовий знак, який транслює головну інформацію про продукт, послугу та цінності компанії. Він виконує три головних функції в побудові зовнішньої комунікації бренду чи компанії зі споживачами:

  • ідентифікація (впізнаваність),
  • захист від підробок (чи плагіату),
  • емоційний вплив на покупця.

Ось чому створення та розробка логотипу – серйозне, багаторівневе маркетингове завдання, яке не має нічого спільного з вільним польотом фантазії.

Що входить в послугу дизайн логотипу, та чому це варто довірити нам?

Щоб придумати красивий дизайн логотипу для брендів і компаній, потрібно провести дослідження, кристалізувати суть переваг послуги чи продукту, сформулювати основні меседжі бренду, а потім перевести їх на мову візуальних образів, використовуючи шрифти, фон і свої ідеї в правильному співвідношенні.

Тому у нас дизайн логотипів розробляють одразу декілька спеціалістів: маркетолог, копірайтер і дизайнер. Часто ми залучаємо ще й фотографа в пошуках вдалих референсів і деталей.

Як уже згадувалося вище, унікальний дизайн логотипу в Україні та за кордоном є також ідентифікатором якості, тому ми рекомендуємо мати свій готовий товарний знак на момент реєстрації торгової марки.

Замовити дизайн логотипу з форматами для Інсти, Фейсбуку, сайту

В агенції КОМАНДА-А дизайн логотипу – це пакетна послуга, яка включає:

  • створення і розробку товарного знаку;
  • супутні візуальні елементи/фони/колонтитули для оформлення документів, офіційних листів, використання у зовнішній реклами і т.д.;
  • зображення логотипу у всіх можливих розмірах і форматах для публікації лого на сайті та сторінках Facebook/Instagram;
  • наклейки та інша друкована продукція (додатково, за бажанням) для використання з іміджевою метою.

У нашому портфоліо є приклади робіт для малого та середнього бізнесу: інтернет-магазину одягу, салону краси та кондитерської, спортивні емблеми, а також фірмовий стиль великих компаній в Києві, Харкові та у Львові.

Щоб замовити дизайн логотипу, заповніть форму зворотного зв`язку. Дізнатися фіксовані ціни на цю та інші маркетингові послуги рекламної агенції КОМАНДА-А – завантажте ПРАЙС.

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.