Післядрукарська обробка всіх видів поліграфії в Києві

Коли готовий тираж вийшов з друкарського цеху, наступає стадія післядруку – технічної та декоративної обробки поліграфії, яка надає зовнішньому виду продукції конкретного вигляду та функціональності.

КАЛЕНДАРІ та СТІКЕРИ набувають своєї форми, КНИГИ і ЖУРНАЛИ зшиваються у видання, ФЛАЄРИ проходять етап перфорації для відривних купонів і так далі.

Типографія КОМАНДА-А виконує всі післядрукарські послуги (післядрук) на замовлення клієнта. Переходьте на відповідні сторінки сайту, щоб ознайомитися з кожною окремо:

  • ЛАМІНАЦІЯ – покриття захисною плівкою глянцевої та матової текстури;
  • ФАЛЬЦЮВАННЯ – згинання аркушів в брошурах, книгах і журналах;
  • ПОРІЗКА, як ручна, так і механічна, використовується для надання друкованій продукції прямокутних форм різних розмірів;
  • ПЛОТЕРНА ПОРІЗКА – вирізання графічних форм, букв, символів;
  • БІГУВАННЯ – нанесення прямолінійних канавок для подальшого згинання;
  • ТИГЕЛЬНИЙ ДРУК – висічка прямокутних форм з матеріалів високої щільності;
  • ПАЛІТУРКА – зшивання аркушів НА СКОБИ, НА ПРУЖИНИ, НА PUR-КЛЕЙ, НА ТЕРМОБІНДЕР і на кільце.

Кількість післядрукарських послуг визначається на етапі отримання макету. Ми робимо індивідуальний прорахунок кожного проєкту, в якому одразу враховуємо вартість друку і подальшої обробки поліграфії, згідно з особливостями замовлення. Щоб приблизно розуміти бюджет вашого тиражу, завантажте ПРАЙС з фіксованими цінами на кожну з послуг післядруку.

Додаткові післядрукарські послуги для реклами бренду та великих видань

Ми виконуємо широкоформатний друк та оформлюємо великі СТЕНДИ, БРЕНД-ВОЛИ і БАНЕРИ для рекламних компаній і проведення святкових заходів. Тут обробка поліграфії включає РЕКЛАМНІ КОНСТРУКЦІЇ, які ми виготовляємо з алюмінію та пластику на продаж і для надання в оренду під короткострокові акції.

Переходьте на відповідні сторінки сайту, щоб дізнатися подробиці про те, як відбувається встановлення і натягання полотна на прес-вол та інші види стендів. Ми можемо запропонувати люверси і стяжки для кріплення на самому банері та декілька типів каркасу.

Друк великих видань, таких як КНИГИ, КАТАЛОГИ чи ДРУК МЕНЮ, тісно пов`язане з додатковим оформленням обкладинки. У нас можна замовити післядрукарські послуги з виготовлення палітурки зі шкіри, замінника шкіри, товстого картону чи полотна та фігурне тиснення всередину чи назовні (конгрев).

Також доступна на замовлення перфорація для подальшого зшивання сторінок у блокнотах чи відривних елементів на рекламних листівках і флаєрах, УФ-лак для надання блиску, закруглення країв на візитівках та інша обробка поліграфії, з якою наші менеджери обов`язково допоможуть розібратися в кожному індивідуальному випадку.

Обирайте вид продукції, тираж, матеріал виготовлення та необхідні післядрукарські послуги в формі зворотного зв`язку нижче, або ж лишіть тільки контактні дані для дзвінка від спеціаліста.

Типографія КОМАНДА-А знаходиться в Києві та здійснює безкоштовну доставку замовлень від 1000 гривень в столиці і в населених пунктах в радіусі 20 км навколо неї: Буча, Ірпінь, Ворзель, Бровари, Бориспіль, Обухів, Вишневе, Конча-Заспа, Пуща-Водиця та інші.

Пересилання в будь-яку точку України – за тарифами компаній-перевізників Нова пошта, Укрпошта та Justin.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.