Друк і розміщення реклами на метробордах від КОМАНДА-А

КП «Київський метрополітен» - один з найефективніших рекламних майданчиків столиці з охопленням у 2,5 мільйони людей щоденно. Як прямий оператор, ми пропонуємо розміщення реклами в метро у місті Київ. А також КОМАНДА-А виконує спеціалізований друк плакатів у власній типографії.

І тут є нюанси, через які ми не рекомендуємо замовляти поліграфію для метро рендомно, у будь-якій друкарні.

Адже всі плакати на станціях: на ескалаторах, на платформах, у вагонах, над кабінами чергових і над покажчиками – це цифровий широкоформатний друк. Але в кожному окремому випадку він має свої технічні особливості.

Наприклад, банери у касових залах частіше за все друкуються на вініловій банерній плівці, і це обумовлено конструкцією цього виду рекламного місця. А шляхові стіни на станціях (напроти пасажирів в очікуванні поїзда) потребують захисної ламінації.

Плакати для розміщення на стінах ескалаторів – навпаки, не піддаються жодній післядрукарській обробці, тому що мають бути легкими. Адже вони наклеюються під кутом, і ламінація може перетворити рекламу на ескалаторах в гармошку через зайву вагу.

Ось чому друк плакатів краще доручити спеціалізованій типографії КОМАНДА-А, який би спосіб розміщення реклами в метро ви не обрали – прямий оператор, чи рекламна агенція.

Технічні особливості плакатів для розміщення реклами в метро

Ми виконуємо широкоформатний друк плакатів і банерів для реклами в метро на цифровому широкоформатному плотері. Для розмірів більше ніж 2 м кв. використовується поділ виробу на дві частини, а більше за 4 м кв. – на три частини, які стикуються між собою в процесі поклейки.

Якщо ви хочете замовити розміщення реклами на метролайтах, ми надрукуємо потрібну кількість екземплярів згідно з вашим макетом на плівці бекліт у розмірі 0,42 × 0,585 м.

Ваше торгове звернення над покажчиками та кабінами чергових друкується на тому самому матеріалі в форматі 1,34 × 0,25 м і 0,8 × 0,67 м. відповідно. Для розміщення реклами в вагонах метро використовується папір з ламінацією.

Якщо потрібен великий банер, розміром 5 × 2 м. для касових залів станцій, ми виконаємо друк на вініловій банерній плівці. А для платформ та ескалаторів використаємо клейку плівку oracal з/без ламінації, в залежності від обраного рекламного місця. Вибір матової текстури обумовлений тим, щоб ваші торгові звернення не відображали зайве світло.

Вартість, доставка, строки виготовлення та розміщення реклами в метро

Щоб замовити друк широкоформатних плакатів для реклами в метро, оберіть потрібний розмір, кількість екземплярів та додайте макет у форматі tiff в формі зворотного зв`язку нижче.

Виконання робіт займе 3 - 24 години, в залежності від специфіки та об’єму замовлення. Якщо у вас немає готового дизайну, ми можемо зробити його самі за окрему вартість.

У відповідних розділах сайту можна подивитися умови та строки розміщення реклами НА ПЛАТФОРМАХ і НА ЕСКАЛАТОРАХ за цінами прямого оператора.

Доставка готової поліграфічної продукції прямо до місця поклейки або за вказаною адресою – безкоштовно.  

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.