Ламінація документів, фотографій, плакатів, меню в Києві

Кращий захист документів, фото, плакатів, афіш, об’яв, графіків чергування, меню та інших друкованих матеріалів з паперу та картону – це ламінація. Покриття плівкою не впливає на копіювання, зате мінімізує знос важливих паперів від бруду, пилу, стирання друку та мілких механічних пошкоджень.

У типографії КОМАНДА-А матова та глянцева ламінація доступна на замовлення в Києві для великого тиражу друкованої продукції та в одному екземплярі для особистого користування. Ми покриваємо захисною плівкою:

  • фотографії;
  • обкладинку паспорта;
  • ідентифікаційний код;
  • довідки, свідоцтва, дипломи;
  • плакати та афіші;
  • прайси і меню;
  • календарі та графіки;
  • візитівки;
  • об`яви та інші види поліграфії.

Крім текстури, на вибір доступна одностороння чи двостороння ламінація та нанесення самоклеючої плівки з виступами по боках аркуша для наклеювання на скло чи будь-яку іншу рівну поверхню.

Види плівки, формати документів, холодна та конвертна ламінація

Ми виконуємо ламінацію друкованої продукції плівками матової та глянцевої текстури двох видів Oracal та Orajet, щільністю 85-125 мікрон.

Діапазон форматів друкованих виробів, для яких доступна ламінація в типографії КОМАНДА-А дуже широкий: від А6 до А0 та довільні розміри до 1,2 м в ширину та довжину.

Спосіб холодної односторонньої та двосторонньої ламінації підходить для широкоформатних аркушів картону та паперу, починаючи з форматів А2-А4, і полягає в прокатуванні документів з шарами плівки через прес-вали.

Гаряча конвертна ламінація здійснюється під впливом високої температури і може бути тільки двосторонньою. Цей спосіб використовується для невеликих розмірів від А3 до А6.

Покриття поліграфічної продукції плівкою Oracal з щільністю від 85 до 125 мікрон в типографії КОМАНДА-А, Київ

ГЛЯНЦЕВА ЛАМІНАЦІЯ

Матова плівка Orajet захистить мілку та широкоформатну поліграфію від псування, не створюючи відблиску на поверхні документа

МАТОВА ЛАМІНАЦІЯ

Замовити ламінацію фото, документів, паперу та картону в Києві

Ви можете замовити ламінацію документів і фотографій в Києві онлайн, у формі зворотного зв`язку нижче. Зазначте текстуру, формат друкованого виробу, який потрібно заламінувати, та кількість аркушів в полі для коментарів. Якщо вас цікавить друк тиражу конкретного виду продукції з післядрукарською послугою ламінація, оберіть тип виробу (ВІЗИТІВКИ, ПЛАКАТИ, КАЛЕНДАРІ або інше) у відповідному полі.

Щоб подивитися ціни на гаряче та холодне покриття плівкою з одного чи з двох боків, завантажте ПРАЙС. Для замовлень на друк конкретного виду продукції з подальшою ламінацією, наш менеджер надасть індивідуальний прорахунок.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.