Беклайти – великі підсвічені банери в холі метро

Один з найбільших форматів реклами в КП «Київський метрополітен» – беклайти – це великі банери у вестибюлі метро, встановлені переважно біля турнікетів та ескалаторів. Ці широкоформатні світлові лайтбокси знаходяться на шляху у всіх пасажирів, які заходять на станцію та виходять з неї і досягають 10-ти метрів квадратних. Всі доступні формати цього рекламного носія:

  • горизонтальні беклайти 5 х 2 м і  3 х 2 м (практично на всіх станціях);
  • скроли-лайтбокси 5 х 2 м з кількома змінними рухомими сюжетами (на центральних станціях з великим трафіком: Театральна, Майдан Незалежності, Площа Українських Героїв, Либідська, Палац спорту, Золоті ворота та між переходами Золоті ворота/Театральна, Площа Українських Героїв/Палац спорту, Майдан Незалежності/Хрещатик);
  • щити без підсвітки 5 х 2 м на відкритих станціях метро (Лісова, Чернігівська і Дарниця).

Зазвичай, ці великі банери біля ескалаторів ми помічаємо периферичним зором, адже в моменті концентруємося на тому, що маємо пройти турнікет та рухатися до поїздів в потоці натовпу.

Розміщуємо широкоформатні плакати біля ескалаторів і турнікетів в холах станцій Київського метрополітену

ШИРОКОФОРМАТНІ БЕКЛАЙТИ У ВЕСТИБЮЛІ

Проте, якщо об’єднати рекламні лайтбокси з широкоформатними метробордами НА ПЛАТФОРМАХ в одну рекламну кампанію, вдруге потенційні клієнти обов’язково ознайомляться детальніше з пропозицією бізнесу в очікуванні поїзда.

Ми розміщуємо широкоформатні плакати на стінах платформ та беклайти в холі метро в місті Київ як прямий оператор реклами в КП «Київський метрополітен», тому можемо запропонувати десятки варіантів різних рекламних стратегій, згідно з особливостями вашого продукту чи послуги.

Зв’яжіться з нами по телефону або через форму зворотного зв’язку нижче, щоб отримати безкоштовну консультацію щодо розміщення плакатів у вестибюлях, на платформах, У ВАГОНАХ, НА ЕСКАЛАТОРАХ та в будь-яких інших точках всіх 52 станцій. А щоб дізнатися вартість розміщення на беклайтах, завантажте ПРАЙС.

Особливості розміщення та ціни на беклайти в метро

КОМАНДА-А має власну типографію, тому ми самі друкуємо широкоформатні плакати для підсвічених конструкцій "беклайти" на спеціальному папері "банер" і щотижня розміщуємо їх на станціях в нічні зміни, коли метрополітен закритий для пасажирів. Достатньо додати готовий макет у форматі TIFF в форму зворотного зв’язкуі через декілька днів ви отримаєте фотозвіт готової реклами вашого бізнесу в метро Києва.

Великі підсвічені рекламні конструкції у вестибюлях метро - розміщення від прямого оператора!

РЕКЛАМА НА ЛАЙТБОКСАХ У МЕТРО, КИЇВ

Якщо вам потрібна допомога з оформленням плакатів, переходьте в розділ МАРКЕТИНГ, щоб замовити додаткові послуги КОПІРАЙТИНГ та ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН.

Загальна вартість на широкоформатні рекламні лайтбокси біля турнікетів та ескалаторів – від 12 000 до 33 000 гривень без ПДВ за 1 плакат, залежно від обраної станції. Подробиці – дивіться ПРАЙС. У вказану ціну входить:

  • друк банера,
  • розміщення на станції,
  • фотозвіт,
  • оренда рекламного місця,
  • демонтаж реклами по закінченні прокатного терміну.

Можлива пролонгація рекламної кампанії на подальший термін, яка є дешевшою за рахунок уже готових та розміщених плакатів. Зверніть увагу, що зміст та оформлення банерів має відповідати ЗАКОНУ УКРАЇНИ ПРО РЕКЛАМУ.

Оформити заявку
на платформах
на ескалаторах
метролайти
беклайти
підвісні екрани
інфостійки
у вагонах
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.