Візитівки: друк і дизайн під ключ. Київ, Україна

Не дивлячись на розвиток цифрових технологій, найзручнішим способом збереження контактів лишаються візитівки. На діловій зустрічі або виставці ми маємо всього хвилину, щоб презентувати себе. І якщо прямокутник щільного картону вчасно опинився в руках співбесідника, є шанси на подальше взаємовигідне спілкування.

Типографія КОМАНДА-А пропонує друк і дизайн візитівок на замовлення для особистих та корпоративних цілей. Ми можемо взяти за шаблон ваш макет чи розробити його самостійно з урахуванням фірмового стилю та побажань клієнтів.

Наші дизайнери мають великий досвід у створенні мокапів та макетів, а головне, вони розуміють, що візитівки не тільки містять інформацію, а й відображають статус, мету та навіть стиль спілкування свого власника.

Обирайте матеріали для ділової поліграфії, а ми створимо дизайн: підберемо шрифт, фон, кольорову гамму, графічні елементи, розміщення номера телефону, імені, адреси сайту та ін. Стандартний розмір візитівок – 90×50 мм, але довільний формат також можливий.

Вибір матеріалів, кольорів та післядруку для красивої візитівки

Для пластикових візитівок застосовується УФ-друк, а для картонних і паперових – офсетний та цифровий, в залежності від тиражу. Найпопулярніша щільність матеріалу – 300 г/м2. Це може бути картон чи товстий дизайнерський папір різних кольорів і текстур. Ми також готові до нестандартних рішень: у типографії КОМАНДА-А доступні на замовлення візитівки з дерева і навіть зі скла.

Двосторонній і односторонній друк виконується за стандартами автотипії CMYK, в яку входять 4 основних фарби: чорна, пурпурова, голуба і жовта. Для досягнення повного спектру кольорів їх змішують. Також можна надрукувати однокольорові візитівки будь-якого відтінку.

Післядрукарські послуги для оформлення красивої ділової поліграфії включають:

  • глянцеву та матову ламінацію,
  • повне покриття УФ-лаком,
  • вибірковий лак для окремих фрагментів,
  • захисний лак для продовження строку експлуатації,
  • тиснення всередину або створення опуклостей,
  • заокруглення кутів,
  • перфорацію.

Щоб створити оригінальну версію візитівки, можна зробити декілька міцних пластикових карток, скріплених через дірочку, додати лінійку на край виробу, розмістити на звороті QR-код чи надихаючу цитату. Пропишіть в полі для коментарів ваші побажання, і ми запропонуємо найкраще рішення для оформлення ваших контактних даних!

Замовити візитівки в типографії КОМАНДА-А

На кінцеву вартість роботи впливає ціна обраного матеріалу, спосіб друку, тираж та кількість післядрукарських послуг. Заповніть форму зворотного зв`язку нижче, щоб отримати індивідуальний прорахунок. Кожен матеріал та послуга окремо – дивіться ПРАЙС.

Доставка в містах Київ, Обухів, Бориспіль, Бровари, Буча, Ірпінь та в інші населені пункти в радіусі 20 км навколо столиці здійснюється безкоштовно кур`єром для замовлень від 500 гривень. Доставка Новою поштою, Укрпоштою та Justin – за тарифами компаній-перевізників.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.