Створення слоганів для брендів в Україні: всі формати реклами

Потрібні всього три складові для реклами, яку будуть цитувати мільйони людей:

  • хороший продукт чи послуга,
  • влучний слоган,
  • яскравий віжуал.

Здавалося б, що тут складного? Але на ділі приклади рекламних шедеврів зустрічаються все рідше.

Для того, щоб поєднати всього три елементи в успішній маркетинговій компанії знадобиться цілий штат рекламістів та маркетологів. І кожен з цих людей займеться своєю справою:

  • створення слогану та написання сценарію – щоденна праця наших копірайтерів,
  • графіку та анімацію створюють дизайнери,
  • цілий продакшн режисерів, монтажерів та операторів знімають ваші рекламні відеоролики в Києві з розміщенням по всій Україні.

Ми створюємо не тільки красиві назви зі слоганами, але й масштабні кампанії, що охоплюють інтернет, телебачення, зовнішню рекламу та метроборди. Як це відбувається?

Ви знайомите нас з хорошим продуктом, а ми беремося за створення слогану та віжуалів на замовлення, згідно з форматами обраних для розміщення рекламних майданчиків.

Створення слогану за правилами та без

Перше правило створення слогану – функціональність. Адже реклама конкретного товару та фірмовий стиль компаній – два абсолютно різні завдання, які стоять перед рекламістами.

Розглянемо, наприклад, слоган бренду київської кав`ярні: «Заради кави можна піти на все! Навіть на роботу». Він пробуджує бажання купити ароматний напій у тих, хто проходить повз. А заклик «Мега-лате – молока, скільки забажаєш!» рекламує конкретну позицію меню для тих, хто вже зайшов у заклад і робить свій вибір.

Друге правило – це простота. Навіть якщо мова йде про відому компанію, не варто сподіватися, що клієнти робитимуть над собою зусилля, щоб зрозуміти складне, хоч і точне формулювання про продукт чи послугу. Дбаючи про сенс, важливо пам`ятати і про форму.

Разом з тим, створення слогану – це творчий процес. Тому третє правило звучить так: порушуйте правила. Гасло запам`ятовується тільки якщо воно зачепило почуття людей. Тож, іноді, є сенс полишити теорію та шукати потрібні слова в емоційній сфері. Ми вміємо і так, і так!

В рекламній агенції КОМАНДА-А можна замовити створення слогану для всіх видів бізнесу. В нашому портфоліо присутні роботи для ресторану, кафе, таксі, турфірм, магазину одягу, салону краси в Києві, Харкові, Одесі та Чернігові. Ми пишемо спортивні гасла та заклики у віршах.

І у нас виходить чудово! Тому що головне правило, яким ми керуємося в роботі – це любов до брендів наших клієнтів.

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.