Поліграфія повного циклу: розробка верстки в місті Київ

Дизайн та верстка поліграфії – два пов`язаних, але абсолютно різних етапи організації друкованого матеріалу.

Графічний дизайнер створює макет, який дає уявлення про загальну композицію, фірмові кольори, бажане розміщення тексту та зображень, але для передачі продукції в друк цього недостатньо.

Професійна поліграфічна верстка книги, газети, каталогу або журналу включає:

  • припуски на обріз,
  • підбір шрифтів,
  • ширину колонок,
  • поля, відступи і пропуски,
  • виведення оптимальної кількості сторінок видання та інші технічні вимоги до друкованої продукції.

Тобто, у додрукарській підготовці поліграфії, створення макету – це творча частина процесу, а верстка – це математично вивірене втілення дизайнерської ідеї на папері.

Замовити макет, верстку та принт поліграфії в типографії КОМАНДА-А

Ми виконуємо весь спектр робіт, починаючи з першого ескізу, і закінчуючи друком тиражу усіх можливих видів продукції: зовнішня реклама, як то ПЛАКАТИ БІЛБОРДІВ і ПЛАКАТИ МЕТРОБОРДІВ, банери, ЛИСТІВКИ, папки, сертифікати, календарі та інше. З повним списком позицій, доступних на замовлення в типографії КОМАНДА-А, можна ознайомитися на відповідних сторінках сайту.

Індивідуальна верстка поліграфії можлива як для односмугових матеріалів (наприклад, листівки), так і для двосмугових – об`ємні брошури, книги, каталоги, і журнали.

Наші верстальники потурбуються про те, щоб грамотне розташування елементів зменшило ваші витрати на матеріали в процесі друку. Кінцева вартість проєкту залежить від виду поліграфічної продукції та необхідних додрукарських послуг.

Вкажіть основні характеристики – формат видання, кількість екземплярів і т. д. в формі зворотного зв`язку нижче та отримайте індивідуальний прорахунок. Якщо ваш макет готовий, його також можна прикріпити в форматі tiff прямо у формі.

Ми знаходимось у місті Київ та здійснюємо доставку в будь-який куточок України за умови віддаленої співпраці: Львів, Харків, Одеса, Черкаси, Чернівці, Кам`янець-Подільський, та ін.

Оформити заявку
обрати
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.