Аудит бренду – перший крок до збільшення продажів в Україні!

Сьогодні споживач оточений тисячами пропозицій, з яких обирає те, що йому підходить. Всі давно забули про дефіцит товарів на полицях магазинів, фарцовщиків з панчохами та кілометрові черги за рибою.

І в цих нових умовах доступності перед кожним виробником чи представником послуг постає питання: як виділитися серед конкурентів? Адже продажі напряму залежать від потрапляння в контекст своєї аудиторії.

Зробити торгову марку успішною в сучасних реаліях можна тільки за допомогою фундаментальної та водночас гнучкої маркетингової стратегії, яка починається з поетапного комплексного дослідження під назвою аудит бренду.

Рекламна агенція повного циклу КОМАНДА-А проводить бізнес-аудит з точки зору маркетингу абсолютно безкоштовно та надає замовнику результати разом з індивідуальною комерційною пропозицією.

Етапи дослідження бренду від КОМАНДА-А

Повний аудит бренду – це наше перше занурення в продукт або послугу та запорука продуктивності подальшої співпраці. Ми проводимо маркетингові дослідження для бізнесу в 4 етапи.

  1. Детальне вивчення поточного стану бренду:
  • аналіз ключових посилів,
  • візуальна складова (фірмовий стиль, логотип, обличчя бренду).
  1. Свіжа аналітика ринку:
  • дослідження ніші та конкурентів,
  • унікальність торгової пропозиції.
  1. Бенчмаркетинг:
  • моніторинг успішних інструментів західних компаній із суміжною по тематиці продукцією/послугами з метою їх подальшої адаптації під маркетингові задачі компанії-клієнта.
  1. Вибір стратегії бренду:
  • на рівні першого кроку – аудит бренду – ви отримаєте загальні рекомендації щодо позиціонування торгової марки та формування успішної рекламної стратегії для свого продукту чи послуги.

Як замовити аудит бренду?

КОМАНДА-А знаходиться в Києві, але послуга аудит бренду доступна на замовлення по всій Україні. Наші компанії-клієнти будують маркетингову стратегію в Харкові, Одесі, Полтаві, Львові, Кривому Розі, Маріуполі та Запоріжжі.

Ми займаємося просуванням брендів від створення ТМ з нуля до розміщення готової реклами в метро, на зовнішніх носіях і в інтернеті.

Якщо ви маєте потребу в конкретній послузі без комплексного підходу, фіксовані ціни на кожен вид робіт під замовлення – дивіться ПРАЙС. Щоб отримати аудит бренду та індивідуальну комерційну пропозицію безкоштовно, заповніть форму зворотного зв`язку нижче.

Оформити заявку
обрати
обрати


Дякуємо за вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

Очікуйте на дзвінок!

Ой! Під час надсилання форми щось пішло не так.